Home O nás

O nás

Kdo za projektem Já to dokážu stojí?

David Smička

Tvůrce projektů, podnikatel a bývalý obchodní ředitel. Jeho posláním je pomáhat podnikatelům a firmám napříč obory tvořit a rozjíždět projekty. David tvoří a propojuje vizi projektu se strategií a prodejní psychologií tak, aby dosáhl co největší efektivity a úspěchu.

Založil službu pro podporu StartUpů – Já to dokážu a společně s dalšími podnikateli zakládá coworkingové centrum v Opavě.

David Kopecký

Zaměřuje se na hledání potenciálu člověka, nalezení životního poslání a vize a její následné realizace v nových projektech. Baví ho rozjíždění nových projektů a hledání nových vizí u těch uvíznutých.

Již několik let aktivně působí v oblasti osobního rozvoje, je koučem a mentorem, především v oblasti příležitostí a životního směřování.

Zdeněk Polanský

Už na základní škole působil jako redaktor školního časopisu. V této činnosti pokračoval i v průběhu vysokoškolského studia, kde inicioval vznik samostatného studentského časopisu pro 10.000 studentů. Posledních deset let podniká v oblasti marketingu, médií a vychytávek. Fandí inovacím a rozvoji na rovině osobní i pracovní. Od roku 2015 působí jako marketingový ředitel Inovačního klastru v Pardubicích. Baví ho nejen vytváření nových projektů, ale také hledání té nejlepší a nejefektivnější cesty, která vede přímo k úspěchu.

Tereza Kubátová

Vystudovala sociální pedagogiku, kde hlavní náplní studia byla sociologie, psychologie a komunikace. Šest let působila v organizaci, kde pomáhala lidem růst. Po návratu ze zahraničí, kde strávila více než rok života, pracovala v Čechách jako projektová manažerka v oblasti online marketingu. Nyní je spolumajitelkou kreativní soukromé firmy a smyslem jejího života se staly vztahy a komunikace.
Zajímá se o růst, jak v osobním, tak i profesním životě. Ve volném čase se věnuje rodině a občasnému psaní.

Mottem jejího života se stala slova Williama Blaka: „Nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.“