Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Autogramiáda plná Emocí
Autogramiáda plná Emocí

Autogramiáda plná Emocí

12
0

Máte pocit, že Váš život je stále v určité oblasti nenaplněný? Trávíte nejvíce času v práci či škole? Po cestě domů sledujete internet a se svými přáteli komunikujete už jen přes sociální sítě? Nevíte, jak vykročit do nové etapy života? Chtěli byste mít jiný život, být v jiném kolektivu a šťastní, ale bojíte se vyjít sami do společnosti? Nyní máte možnost to změnit. Změnit své vnitřní nastavení, které Vám může způsobovat množství problematických jevů.

Má Váš život vroubek?

Čím více máme negativních zkušeností, tím více se od nich snažíme utéct. Vyhýbat se lidem a situacím, které nás deprimují. Často nezvládáme situace, které jsou jednoduché. Někdy můžeme mít pocit, že se nám nepříjemné situace v životě neustále opakují a stávají znovu a znovu. Nedaří se nám v práci nebo v osobním životě. Jak tohle všechno vyřešit jednou provždy a nedostat se přitom až na úplné dno, které by nás mohlo dostat do opravdových depresí? Právě teď stojíte před jednoduchým krokem, který může mít velký vliv na Váš budoucí a naplněný život.

Vykročte vpřed a přijďte na jiné myšlenky i mezi lidi, kteří chtějí také poznat, kde je jejich osobní odrazový můstek!

Překonejte svůj strach a zúčastněte se jedné z nejlepších a nejzajímavějších událostí letošního podzimu! Máte možnost zajít na živou autogramiádu a křest knihy s člověkem, který proti depresím, fobiím a samotě vytvořil řadu vlastních metod! Člověkem, který už pomohl tisícům klientů – Alešem Kalinou. Poznejte muže, který se již 12 let naplno věnuje pomoci druhým. Nevěříte? Zkuste si najít na internetu, kolik lidí Alešovi v diskuzích děkuje a jak mluví o svém nynějším a minulém životě.

Přijďte na seminář plný zážitků!

Absolvujte seminář o Emočních rovnicích, kde projdeme zásadní body, které ve svém životě nechcete a společně je s Alešem z Vašeho života navždy vymažeme. Jako třešničku na dortu si můžete zkusit před seminářem 15 minut koučinku. Kdo bude mít zájem, může si také během semináře na vlastní kůži vyzkoušet metody přímo od Aleše. Nechejte si odblokovat emoce, které Vás nejen zbaví Vašeho problému, ale nastaví Vás směrem k úspěchu a hojnosti díky přenastavení mozku pomocí tzv. Emočních rovnic.

Znáte už Aleše Kalinu?

I Vy, kteří jste již absolvovali seminář nebo sezení s Alešem Kalinou, jste srdečně zváni!

Přijďte se podívat 23. 10. 2014 od 18 hodin na úžasné místo Kongresového centra Praha, na ulici 5. května, kde Vás čeká autogramiáda a křest knihy Aleše Kaliny s Pepou a Jovankou Vojtkovými!

Změnil i Vám Aleš život? Přijďte mu osobně poděkovat či pogratulovat k nové knize. Můžete zde potkat zajímavé lidi a zároveň podpořit jeho novou knihu o emočních programech.

Nenechte si ujít akci plnou pozitivní energie a lidí, kteří chtějí na své osobnosti zapracovat.

Společně vytvoříme autogramiádu plnou Emocí!

Aneta Gregorová

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.