Home OSOBNOSTI Mark Dzirasa – autor bestselleru 21 dnů
Mark Dzirasa – autor bestselleru 21 dnů

Mark Dzirasa – autor bestselleru 21 dnů

129
0

Mark Dzirasa je člověk, který vás do pár vteřin nadchne svou úžasnou, pozitivní energií. Doslova vám vleje novou krev do žil. Mark patří k elitě úspěšných obchodníků, motivátorů a učitelů. Je koučem profesního a osobního rozvoje, mentorem, poradcem pro tvorbu firemní kultury a lídrem duchovního rozvoje.

Mark Dzirasa patří k předním českým lektorům duchovního a profesního rozvoje. Přednáší o komunikaci, time managementu, osobní efektivitě, vyjednávání. Vyučuje prodejní a prezentační dovednosti, teambuilding, leadership. Mluví o typologii osobnosti, řeči těla, mentalitě úspěchu a v neposlední řadě pracuje s meditačními, relaxačními a vizualizačními technikami. Mark Dzirasa přednáší pro desítky tisíc nadšených posluchačů po celém světě. To ale není všechno!

Projezdil celý svět, aby uměl to, co umí teď a může to naučit i Vás!

Říkáte si, že neumíte anglicky a že mu tím pádem nebudete rozumět? Nenechte se zmást, ať už tento sympatický muž vypadá sebevíc exoticky, je to rodilý Čech. A český jazyk používá na top profesionální úrovní.

Mark Dzirasa disponuje vynikající znalostí českého a slovenského prostředí a praktickými zkušenostmi z různých organizačních kultur. 5 let působil jako top manager globální korporace a 17 let se realizoval v networkingu na nejvyšších úrovních. Také 13 let působil v politice a 20 let v psychologii úspěchu, osobního a profesního růstu. Mark má jedinečný dar propojovat informace a zkušenosti z korporátní scény tedy z byznysu s duchovními principy, které čerpá od předních duchovních učitelů po celém světě.

Školí korporátní klientelu, organizuje veřejné správy ale  pořádá i semináře otevřené pro širokou veřejnost. Mark Dzirasa pracoval s managementem institucí jako je Komerční banka, Ministerstvo financí, Plzeňský prazdroj, T-Mobile, Herbalife, Česká pošta, AXA penzijní fond, VŠE Praha a mnoho dalších velkých firem a korporací.

Spolu s Jarkou Timkovou napsal dvě knihy Mark Dzirasa 21 dnů a Mark Dzirasa Cesty poznání.

Překládal a organizoval ty nejlepší zahraniční motivační speakery osobního rozvoje jako je Jack Canfield, Marie Diamond (oba tyto lektory můžete znát z dokumentu Tajemství The Secret), Ihaleakala Hew Len, Nick Vujicic, John Whitmore, Mabel Katz, Robert Rohm a další. Z podia překládá tyto speakery pro pětitisícová auditoria ve sportovních halách a pořádá i menší semináře duchovních učitelů pro několik stovek posluchačů.

„Stejně jako je v Americe ikonou osobního rozvoje Tonny Robbins, tak Mark Dzirasa je ikonou a vzorem pro tisíce lidí v České a Slovenské Republice.“

Navštivte jeho semináře, které nemají v osobním rozvoji obdoby! Jakmile otevřete dveře k Markovi Dzirasovi, garantujeme vám, že už nepůjdou zavřít.

Jakmile jen trochu nacítíte jeho energii a informace, už nebudete chtít jinak.

Naše firma Ideacluster pořádá Markovy semináře a kurzy v České republice. Poznejte Marka zblízka a přijďte na jeho seminář.

Těšíme se na vás!

KALENDÁŘ AKCÍ

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.