Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Nesuďte druhé podle minulosti

Nesuďte druhé podle minulosti

39
0

Nesuďte lidi podle jejich minulosti. Život je pouze souhrn okamžiků, proto se zaměřte na přítomnost. Člověk který reaguje v jednom okamžiku tak, jak by se vám nelíbilo, ještě neznamená, že tak bude reagovat i v dalším okamžiku. Je pravda, že jeho reakcí si vyvolal přítomnost, kterou právě zažívá, ale jak se říká, změna je jediná jistota a toto pravidlo platí. Slova jako navždy, nebo nikdy, jsou prostě moc odvážná.

Na minulosti je nejtěžší, že nejde změnit. Je nutné ji pouze přijmout. Nechat ji být není projev slabosti, ale síly. George Soros

Pokud vás někdo podvědomě ničí, oddalte se. Vybudujte si svůj život plný radosti a když vybudujete svůj život, ukažte se. Mějte svou hrdost! Svým životem inspirujte druhé. Vybudujte se a pak pomozte druhým postavit se na nohy, aby létali s vámi.

Nesuďte člověka podle okamžiku a podle toho,  jaký byl v minulosti, protože nikdy nevíte,  jakým je dnes.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.