Home Semináře NLP seminář Tajemství programování mysli 2016
NLP seminář Tajemství programování mysli 2016

NLP seminář Tajemství programování mysli 2016

186
0

Letos byl seminář Tajemství programování mysli už pátou NLP živou akcí v pořadí a sklidil patřičný úspěch. Na základě přání zákazníků a jejich ohlasů ze stejnojmenného semináře z minulého roku jsme se nakonec rozhodli téma v tomto roce zopakovat a byla to dobrá volba!


Pozitivní a energická nálada ovládla sál

Společně s NLP trenérem a spíkrem Peterem Sasínem jsme se sešli v hotelu Step v Praze. Programování mysli uchvátilo čtenáře Já to dokážu a do kongresového hotelu nakonec dorazilo více než 100 lidí.

V průběhu celého dne vládla mezi diváky pozitivní a energická nálada. Peter Sasín zaujal své posluchače chytlavými příběhy ze života, které zároveň přetransformovávali pohledy účastníků na svět. Během semináře nabitého vtipnými groteskami, konkrétními technikami a jejich nácvikem, tréninkem reakcí v různých situacích či pocitech mohl každý jednotlivec přeprogramovat svou mysl a udělat tak obrovský krok vpřed na své cestě ke svobodě a úspěchu.

 

Seminář nabitý praktickými návody

Tajemství programování mysli se odvíjelo podle předem pečlivě připravených bodů. Účastníci kurzu tak získali informace i návody k:

  • TAJEMSTVÍM RYCHLÝCH ZMĚN
  • TECHNIKÁM Z MODELU NLP
  • JAK SE ZBAVIT STRACHU RYCHLE + TRVALE
  • JAK KOMUNIKOVAT S VAŠÍM PODVĚDOMÍM
  • JAK SE ZBAVIT NECHTĚNÝCH MYŠLENEK
  • JAK PRACOVAT S VAŠÍ MYSLÍ, ABY VÁS PODPOROVALA A NEBOJKOTOVALA
  • REVOLUČNÍMU R.E.C.-SYSTEMU (REC = RAPID-EMOTIONS-CREATOR) – soubor vysoce účinných technik, kterými si každý může bleskově vytvořit a spustit jakoukoliv potřebnou emoci

Závěr tvořila krátká meditace vedená Petrem Sasínem. Jejím smyslem bylo uvolnit tělo a nechat odpočinou mysl, stejně jako trvale zafixovat získané informace.

 

Nadšení účastníci

Přečtěte si jeden z rozhovorů s účastnicí semináře, která se nebála vystoupit před ostatními a změnit své emoce a strach, který z výstupu před publikem měla, přímo před očima všech.

 

Bez názvu

Byla jste dnes na semináři poprvé?

Na panu Sasínovi ano.

Co je pro vás největší zážitek z dnešního dne?

Tak největší zážitek pro mě je, že jsem šla vystoupit mezi lidi nebo před lidi. Měla jsem takovej blok, nebo obavu, kterou jsem si sem vlastně přišla trošku vyřešit. A měla jsem tu příležitost jít před ty lidi, uvědomit si, že ten můj blok je pryč.

 

V čem  konkrétně jsou teď Vaše pocity jiné poté, co jste si prošla technikou s panem Sasínem?

Je to jiné v tom, že před tím jsem měla ten strach z vystoupení a teď je to jiný v tom, že to vystoupení si chci opravdu užívat.

To je úžasné! A šla byste znovu na seminář s panem Sasínem?

Myslím si, že určitě jo. Určitě to stojí za to a stoprocentně to doporučím každýmu a minimálně těm lidem, který si řeší vlastně, dá se říct, cokoli. Protože to NLPčko řeší cokoli – to nejsou jenom obavy, ale různý přesvědčení nebo různý životní situace.

 

Peter Sasín, NLP trenér a spíkr těchto NLP živých akcí, je mimo jiné autorem knihy Triumf, která se stala bestsellerem. Peter Sasín se v ní s Vámi podělí o pozoruhodné principy, kontroverzní pohledy a neuvěřitelné, ale o to fascinující experimenty, které pozitivně ovlivní Váš život. Knihu můžete koupit zde.

 

Byli jste s námi na semináři? Napište nám do komentáře a podělte se o svou zkušenost.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.