Home O nás

O nás

Kdo za projektem Já to dokážu stojí?

David Smička

Tvůrce projektů, podnikatel a bývalý obchodní ředitel. Jeho posláním je pomáhat podnikatelům a firmám napříč obory tvořit a rozjíždět projekty. David tvoří a propojuje vizi projektu se strategií a prodejní psychologií tak, aby dosáhl co největší efektivity a úspěchu.

Založil službu pro podporu StartUpů – Já to dokážu a společně s dalšími podnikateli zakládá coworkingové centrum v Opavě.

David Kopecký

Zaměřuje se na hledání potenciálu člověka, nalezení životního poslání a vize a její následné realizace v nových projektech. Baví ho rozjíždění nových projektů a hledání nových vizí u těch uvíznutých.

Již několik let aktivně působí v oblasti osobního rozvoje, je koučem a mentorem, především v oblasti příležitostí a životního směřování.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.