Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Ráno – jít do práce nebo zůstat ležet?

Ráno – jít do práce nebo zůstat ležet?

62
0

Ráno – obzvlášť to pondělní! Pondělní ráno je něco, co nám vzalo víkend. Pondělním ránem končí to, co jsme chtěli/mohli dělat, a začíná to, co nechceme/musíme dělat. Co jsme prožili/dělali o víkendu, to si pamatujeme dlouho, co jsme dělali v práci v pondělí, obvykle nevíme už následující den. Proč?

Odpověď je právě v tom rozdílu mezi můžu/chci a nechci/musím. To, co nás baví, na co se těšíme, z čeho máme radost, na našich tvářích vytváří úsměv. Pokud najdete způsob, jak dělat i v týdnu to, co vás baví, z čeho máte radost, na co se můžete těšit, pondělní rána vám přestanou vadit. Pondělní rána vám přestanou krást víkend.

Co vás tedy donutí ráno vstát z postele? MOTIVACE!

Každý z vás občas potřebuje motivovat k určité činnosti, jelikož se mu jednoduše nechce. Největší motivací jsou vaše zájmy. Ne nadarmo se říká, že nejlepším výběrem zaměstnání je to, které vás baví a zároveň naplňuje. Poté jste motivováni dostatečně a v takovém postavení pravděpodobně dosáhnete skvělých výsledků.

„Jestliže chcete, aby svět byl šťastnější, zdravější a bohatší, začněte tím, že do něj přispějete jedním šťastným, zdravým a bohatým člověkem: sebou.“
Joe Vitale

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.