Home Nezařazené Tipy na vánoční dárky podle znamení horoskopu
Tipy na vánoční dárky podle znamení horoskopu

Tipy na vánoční dárky podle znamení horoskopu

0
0

Výběr dárku pro naše milované někdy může být opravdu oříšek. Proto jsme pro vás vytvořili zajímavé tipy, které vám s tímto mohou pomoci.

 

Beran: Jsou to lidé zvídaví, milují poznání. Zároveň disponují neuvěřitelnou energií, jsou věčně v pohybu. Jsou také velmi originální a tvořiví. Ideálním dárkem pro ně jsou naučné knihy, atlasy, nebo cokoliv, na čem projeví svoji tvořivost a touhu po aktivitě.

Býk: Mají rádi svoji jistotu a zázemí. Jsou praktičtí, konzervativní a spolehliví. Také mají smysl pro umění. Nejvíc je potěšíte něčím, co budou používat nebo se tím kochat dlouhodobě, například obraz, dekorace do domácnosti nebo stříbrný či zlatý prsten.

Blíženec: Jsou plní elánu, mají talent nadchnout ostatní, jsou bystří a pozorní. Neradi se rozhodují, proto jim  největší radost uděláte něčím, o čem víte, že po tom dlouho sní. Pokud nevíte, co to je, určitě je nadchnete předplatným oblíbeného časopisu, předplatným pro pravidelné zasílání sladkostí (nebo čehokoliv jiného), jednoduše něčeho, co mají rádi. Hlavně je nenuďte něčím všedním jako je kosmetika.

Rak: Osoby v raku jsou citliví a jejich rodina je pro ně vždy na prvním místě. Jsou velmi realističtí, ale zároveň mají velkou touhu aby je někdo upřímně miloval. Proto rakovi vykouzlí největší úsměv dárek, který je vámi vytvořený. Nepohrdne ani lístky do kina na romantický film nebo pozvání na večeři.

Lev: Lvi jsou velmi hrdí a elegantní, jsou skvělí diplomaté a milují bohatství a dostatek ve všech ohledech. Pod stromečkem by rádi našli něco, co jim potvrdí jejich výjimečnost, takže šperk vytvořený na míru, zapalovač s jeho iniciály, popřípadě módní doplněk jako luxusní kravata či spodní prádlo.

Panna: Tito lidé jsou zrození k tomu organizovat a plánovat různé věci. Jsou pořádkumilovní a vyhledávají systém, především v pracovní oblasti. Nejideálnějším dárkem tedy je propracovaný diář, nová peněženka se spousty kapsiček, aby si v ní mohli vše řádně utřídit atd.

Váhy: V životě vyhledávají rovnováhu a smysluplnost. Kontakt s nimi je příjemný, jsou rozvážní  a nenásilní. Mají estetické cítění, proto jejich vysněným dárkem může být vše, je krásné a zároveň má příběh a hodnotu. Například víno od kvalitního vinaře, dárkový balíček  s fairtrade potravinami… Potěšíte je ale čímkoliv.

Štír: Mají skvělí úsudek, jsou obětaví a žízní po uznání. Kolikrát jsou na sebe až moc přisní, svou lásku jim tedy nejvíce prokážete poukazem na hýčkaní – aromaterapeutickou masáží či vyhřívanou vanou jistě nepohrdnou.

Střelec: Zakládá si na svoji svobodě nebo po ní alespoň touží, přirozeně optimistické střelce má snad každý rád. Je šťastný mezi lidmi, jeho sympatie si získáte čímkoliv, co nemá jen materiální hodnotu. Vinné svíce, CD s oblíbenou hudbou, nebo iPod bude pro ně dárkem, se kterým na vás budou s vděčnosti vzpomínat.

Kozoroh: Jsou pracovití, ctižádostiví a praktičtí. Jednání vždy na rovinu a rychle. V dárcích upřednostňují cokoliv, co jim usnadní život. Vychytávky jako nářadí, designová konev na zalévání květin (aby je tato činnost více nenudila), nebo kniha o jejich hobby je pro ně dobrá volba.

Vodnář: Lidé, kteří jsou velmi nápadití, volnomyšlenkářští, empatičtí. Kupte jim něco praktického, protože v tomto směru pokulhávají: Zdobené sklenice na víno, vtipné ponožky a vodnář bude štěstím bez sebe.

Ryby: Žijí ve světě fantazií a ideálu – rádi hloubají a jsou přemýšliví. Podpořte jejich citlivou osobnost něčím až andělsky krásným nebo barvami pro malbu abstraktních obrazů.

 

Doufáme, že jsme vám poradili a přejeme vám krásné Vánoce.

 

Autor: Lucie Valouchová

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.