Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Co vás ve škole neučili

Co vás ve škole neučili

166
0

Ve škole vás naučili spoustu věcí, ale většinu z nich jste bohužel v životě nevyužili a nevyužijete. Je sice pěkné, že umíte vyjmenovat tvůrčí období Karla Čapka, ale – při vší úctě – je to informace, kterou v životě asi nikdy nepoužijete.

Takže je to na vás. S reálnými životními překážkami se musíte vypořádat sami. Bohužel vás ale často brzdí strach. Poražte ho! Věřte svým úsudkům. Schopnost věřit vlastním instinktům je jedna z nejobtížněji naučitelných dovedností a jedna z nejvzácnějších k nalezení. Můžete absolvovat osm semestrů v různých vědních oborech, aniž byste jedenkrát museli otestovat váš úsudek. Teprve když přijde na velká životní rozhodnutí – o kterou práci usilovat, do kterého města se přestěhovat, s kterým partnerem založit rodinu – bezchybné porozumění vašim instinktům může být k nezaplacení.

Staňte se člověkem, který nepochybuje o svých rozhodnutích. Věřte svému úsudku a jednejte okamžitě!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.