Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Vděčnost jako životní styl

Vděčnost jako životní styl

63
0

Život nám dává spoustu darů. Máme kolem sebe lidi, které milujeme a patříme mezi nejbohatší lidi světa. Jak jsem na to přišla? Zrovna si čtete tento popisek k videu. To znamená, že máte kde bydlet, máte počítač a jestli máte počítač, pravděpodobně máte i co jíst. Máte skříň plnou oblečení? Gratuluji vám. Několik milionů lidí na planetě Zemi toto nemá. 

Bohužel i přesto jak se máme dobře, stále nadáváme na poměry. A to, co v životě máme, bereme za samozřejmost. Ale co kdybychom o to přišli? Co kdybychom právě teď přišli o střechu nad hlavou, o peníze, neměli bychom co jíst? Co kdyby se náš partner naštval a my o něho přišli?

Máme v životě tolik věcí, za které bychom měli být vděční. Udělejte dnes něco jinak a projevte vděčnost za to, co již máte. Projevování vděčnosti má jednu úžasnou vlastnost – čím více jsme vděční za to, co už máme, tím si toho k sobě přitahujeme ještě mnohem víc!

Že nevíte, za co můžete projevovat vděčnost? Podívejte se na toto inspirativní video…

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.