Home Robert Breadon – Master praktikant NLP a expert na obchodní dovednosti a řeč těla v celé Evropě

Robert Breadon – Master praktikant NLP a expert na obchodní dovednosti a řeč těla v celé Evropě

Ital, který žije již 15 let v České republice a mluví plynule česky, vám předá konkrétní návody, jak žít život, který si přejete. Vybudoval řadu prosperujících firem po celém světě a posledních 5 let předává své zkušenosti dál skrze naše kurzy. Je NLP master praktikant, který vám může ukázat to, o čem jste ani netušili. Robert spolupracuje s úspěšnými lidmi po celém světě a vychoval už mnoho milionářů a šťastných lidí.

Za poslední 4 roky proškolil  každým rokem několik set lidí. Jako jeden z mála lidí v České Republice může pořádat školení a semináře, které jsou prvním krůčkem pro dráhů NLP praktikantů. Jeho kurzy ÚVOD DO NLP jsou jedny z nejžádanějších. Kromě aktivit v České Republice podniká Robert i ve světě a je zván na školení po celé Evropě, jako expert na řeč těla a obchodní dovednosti.

“Mohl bych zdlouhavě vyprávět o NLP a jeho historii, ale skutečně bych vám řeklo to, co chcete slyšet? Už jako malý kluk jsem se zajímal o lidskou psychiku. A asi jako každý člověk jsem toužil po bohatství a štěstí. Jenže jsem neměl absolutní tušení, jak toho dosáhnout.

“Asi jako každý člověk jsem toužil po bohatství a štěstí. Jenže jsem neměl absolutní tušení, jak toho dosáhnout.”

Říká se, že kdo hledá, ten najde. Četl jsem knihy, pozoroval lidi kolem sebe a vrhl se do podnikání. A postupně mě moje kroky dovedly až k Neurolingvistickému programování. V tu chvíli se spustila smršť a já hltal nové poznatky a zkušenosti.

Uvědomil jsem si, že se dá při efektivní práci s hlavou změnit úplně cokoli. Zkrátka všechno. A v hlavě se mi zrodila myšlenka člověka, který si doslova staví vlastní život jako architekt svůj vysněný dům. Rozhodl jsem se tomu věnovat naplno a začal jsem pořádat přednášky a kurzy. A pokračuji dál. Proč? Jsem zkrátka nadšený z reakcí lidí, jejich pokroků a toho, když se opravdu mění životy. Jsem tu, abych vám pomohl uvolnit potenciál, který vás dovede za vašimi sny. Ať už v lásce, podnikání nebo bohatství.

Uvědomuji si, že máme všichni stejné množství času, který chceme strávit co nejefektivněji. Nebudu vás lákat na další kurz, kde se nic nedozvíte. Chci s vám naplno otevřít brány vašeho potenciálu a života a pozva. Osvojíte si způsob, jak ovládnout a uchopit do rukou celý váš život a změnit nebo zlepšit jakoukoli jeho část.

Budu s Vámi sdílet svoje KNOW-HOW a recept na život podle vašich pravidel a představ. Máte moje slovo“

Díky NLP mění lidé v České republice i ve světě svoje životy každý den, buďte jedním z nich. Těším se na Vás.

TĚŠÍ SE NA VÁS ROBERT BREADON, Mezinárodní podnikatel a Master Praktikant metody velmi úspěšných lidí NLP.

KALENDÁŘ AKCÍ ROBERTA BREADONA

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.