Home Osobní rozvoj

Osobní rozvoj

Jak zdokonalit svůj životní postoj

Jatodokazu.cz
0
680
Všichni bychom chtěli být úspěšní. Pro každého je úspěch něco jiného, ale vždycky bychom se do toho „úspěšného bodu“ chtěli dostat. Jak na to? Máte k životu správný přístup? A proč jsou někteří lidé úspěšnější než většina? Zkuste si sami pro sebe projít pár tipů v tomto článku, a změňte svůj životní postoj i Vy.

Proč si zařídit byt podle feng shui

Osobní rozvoj nepůjde bez motivace a psychické pohody

Jatodokazu.cz
0
327
Čas běží a vy máte pocit, že váš život stojí na místě? Rádi byste se „někam“ posunuli, ale nevíte kam a jak? Pak vězte, že nejdříve musíte začít sami u sebe. Osobní rozvoj školou rozhodně nekončí, proto nepodceňujte stálý posun osobnosti a myslete na pravidelnou motivaci a především psychickou pohodu.

Levo a pravostranné myšlení při tvorbě myšlenkové mapy

10 filmů, které vás skutečně obohatí

Jatodokazu.cz
19
12.31K
Top desítka filmů, která mi něco dala. Na filmy jsem náročný. Je pro mě stále obtížnější věnovat svůj čas Hollywoodským akčním rádoby trhákům, stupidním romantickým komediím nebo nedej bože hororům. Moje přítelkyně by mohla vyprávět, kolik „trápení“ se mnou v tomhle ohledu zažívá. Nestojím zkrátka o podprahové očkování naprosto nevyhovujících vzorců lidského chování, které je […]

Do práce po rodičovské bez stresu? Víme, jak na to!

Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte

Jatodokazu.cz
0
526
Byli jste někdy zamilovaní?? A stalo se vám už, že Vaše zamilovanost časem vyprchala? Nebo že z toho nakonec nic nebylo? Také znáte výroky typu: „Láska po čase ochabne, Ideální partner neexistuje, Můj partner se lety totálně změnil (nebo naopak: Vůbec se nezměnil!), Nemám na vztahy štěstí…“ a podobně? Jaký by to mělo vliv na váš […]

Zdravé líbání

Buďte sami sebou

Jatodokazu.cz
0
543
Když se dítě narodí, má neomezené možnosti. Jakmile však přijme názory společnosti a začne se vyvíjet jedním směrem, jeho možnosti ubývají. Dítě přichází na svět mnohorozměrné, ale dříve či později se začne rozhodovat, čím bude. A my mu v tom pomůžeme, aby se stalo někým. Jedno čínské rčení říká, že člověk se rodí nekonečný, ale […]

Nastavte svou mysl tak, že PROJDE I OHNĚM

Změna je život

Jatodokazu.cz
0
640
Když se ohlédnete zpět, jaký byl Váš život před pár lety či měsíci, máte dobrý pocit z cesty, kterou jste za tu dobu ušli? Pravděpodobně se za pár věcí i zastydíte, ale chyby jsou naší přirozeností a je to jedna z věcí, která nás dělá lidmi. Zároveň díky nim můžeme doopravdy pochopit spoustu věcí.

Ano, pád na dno bolí…

Víte, jak se má oblékat začínající podnikatel?

Jatodokazu.cz
0
395
Začínáte podnikat a chcete zaujmout nejen svými dovednostmi a znalostmi, ale také dokonalou vizáží? Nejprve budete muset provětrat stávající šatník a věnovat dostatečnou pozornost módním trendům. Nebojte se, neznamená to, že se nyní musíte svého současného stylu zcela vzdát. Někdy stačí jen malé úpravy a pár nových kousků, které dodají vašemu outfitu pořádný šmrnc.

Můj kávový příběh

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.