Home EDITORIAL Online marketingové jaro
Online marketingové jaro

Online marketingové jaro

71
0

Krásný den, milí čtenáři našeho online magazínu Já to dokážu,

začalo nám jaro a pomalu začíná nový a krásný měsíc duben. S tímto měsícem také sem přichází nová a čerstvá energie. Příroda se probouzí ze zimního spánku a vše začíná pučet a růst. Je to ideální chvíle pro růst i pro nás, lidi. Proto se nebojme a naplno jej využijme.

Jaro je ideální část roku, kdy můžete naplno začít tvořit a vymýšlet nové věci. Pracovat na svých projektech a vizích. Proto neváhejme a začněme pracovat na všem co jsme chtěli stihnout a třeba doposud nestihli. Využijme této příležitosti! Náš magazín vám na začátku, i v dalších fázích vaší práce, bude radit a inspirovat jak se udržet na správné dráze za vašimi sny a cíli.

Naším záměrem je vás plně podpořit díky našim mnohaletým zkušenostem v podnikání. Dodat vám potřebnou dynamiku, důvěru v sebe samé a potřebné informace ke zdárným úspěchům. To vše vám chceme předat v podobě článků, webinářů a živých školení.

Každý měsíc na našem magazínu máme téma měsíce. V měsíci dubnu to bude „Online marketing“. Tohle téma je velmi zajímavé a v dnešní době velmi aktuální. Bez internetu si už nedovedeme život představit. Každý den se na internetu prodá zboží a služby v řádů biliónů korun. Je jasné, že je zde velká příležitost pro každého, kdo se umí na internetu pohybovat. Proto nás bedlivě sledujte i v dubnu a přiučte se novým informacím a zkušenostem z tohoto oboru.

TIP REDAKCE: Pokud vás do hloubky zajímá,  jak si zjednodušit život a své podnikání pomocí internetu, nových technologií a začít moderně myslet, tak vám ze srdce můžeme doporučit tuhle knihu: Čtyřhodinový pracovní týden od autora Timothyho Ferisse.

Děkujeme vám, že nás sledujete a podporujete, a přejeme krásný a nový čas.

za redakci Já to dokážu
David Smička

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.