Home EDITORIAL Rozvíjíme pro Vás hravý byznys
Rozvíjíme pro Vás hravý byznys

Rozvíjíme pro Vás hravý byznys

105
0

Milý čtenáři a fanoušci našeho magazínu Já to dokážu,

je mi velkou ctí vám představit nejen nový vzhled, ale také nový směr, kterým se web a projekt Já to dokážu, vydal. Stejně jako lidé, i projekty se vyvíjejí skrze zkušenosti a poznatky. Rostou, rozvíjejí se, košatí…  Rozrůstáme se o zaměření na rozvoj podnikání a realizaci projektů, inspiraci do osobního života i živé akce. Naše nové motto “Rozvíjíme hravý byznys” vyjadřuje směr, který si klade za cíl nejen pomáhat lidem rozvíjet jejich plány a inspirovat je k úspěchu, ale i cítit radost a naplnění ze smysluplného života.

Praktičnost především!

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Dozvíte se, jak krok za krokem začít podnikat, založit si živnost, jak úspěšně tvořit svůj životaschopný projekt. Překonáte s námi počátečními problémy, zjistíte jak se prodírat marketingovou džunglí, k čemu jsou obchodní strategie. Poradíme Vám s motivací sebe i svých spolupracovníků, podíváme se na cestu za úspěchem a které překážky na ní mohou ležet i jak se dají překonat. Naším snem je pomoci Vám k naplnění Vašeho života, ale především naučit Vás dělat vše živě, hravě a s pohledem do budoucna … 

Na tomto webu pravidelně naleznete zajímavé články a videa. Významnou náplní budou webináře s inspirativními hosty a časem Vám představíme i hodnotnou členskou sekci s exkluzívním obsahem. Zúčastníte se s námi i živých seminářů a kurzů, na které Vás pozveme k účasti, nebo Vám je přineseme prostřednictvím našeho obsahu. Do naší vize rozvoje projektu Já to dokážu patří i eshop, kde si budete moci koupit zajímavé produkty jako jsou audioknihy, videa, knihy a jiné produkty, ale i účast na živých seminářích a školeních, jež Vám pomohou při vědomé práci na svých cílech a podnikání a zavedou vás ještě hlouběji, než volně dostupné články.

Rozhodně máme co nabídnout!

Celý tým Já to dokážu se rozrostl o lidi, jež jsou zapálení do své práce a mají co nabídnout nejen ze svých znalostí, ale také ze svých osobních zkušeností. Celé to začalo před čtyřmi lety, kdy jsem se rozhodl založil facebookovou skupinu s motivačními citáty. V té době jsem netušil, co mě čeká. Po večerech jsem tvořil citáty a vkládal je na facebook. K mému úžasu se tato stránka lidem líbila a počet fanoušků začal narůstat o tisíce. Dnes nás na Facebooku sleduje více než třicet tisíc fanoušků. Potěšen a motivován tímto úspěchem jsem založil web, kde jsem opět vkládal citáty, videa a články týkající se osobního rozvoje a motivace. Dnes má tento web, jež je na trhu třetím rokem, průměrně dvacet tisíc návštěvníků měsíčně.

Já to dokážu dospělo!

Spolupracujeme s výbornými řečníky a spíkry, mezi které patřil například Robert Breadon, Mark Dzirasa, Renáta Kronowetterová a další. Na začátku roku 2015 jsme zahájili exkluzivní spolupráci s jedinečným spíkrem Petrem Sasínem, který učí NLP (neurolingvistické programování).

Web Já to dokážu rostl a měnil se. V roce 2015 jsem se sešel s mými kamarády Davidem Kopeckým a Tomášem Gřeškem, kteří jsou nejen skvělými lidmi, ale také úspěšnými podnikateli. Díky desítkám let vlastního podnikání i oni vědí, jaké to je zažívat krachy, pády, budovat nové a řešit krizové situace v podnikání. Společně jsme dali dohromady novou vizi projektu, kterou jsme nazvali  “Rozvíjíme hravý byznys” a tu vám nyní s radostí představuji.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme na společnou cestu s Vámi v další etapě projektu Já to dokážu, který je tu především pro své čtenáře.

David Smička - Já to dokážu

David Smička
Zakladatel projektu Já to dokážu

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.