Home EDITORIAL Pryč se strachem, zaměřte se na úspěch!
Pryč se strachem, zaměřte se na úspěch!

Pryč se strachem, zaměřte se na úspěch!

166
0

Jaro máme na dohled a mnoho z nás již nedočkavě vyhlíží, kdy se příroda probudí, teploty stoupnou a vše kolem se zazelená. Poslední napětí před startem do maratonu. V našem magazínu Já to dokážu se děje mnoho věcí jaro nejaro. Hledáme a vytváříme pro Vás ten nejlepší obsah, který Vás bude inspirovat a pomáhat v nalézání nových cest osobním i podnikatelským životem pro naplnění Vašeho poslání i dosažení úspěchu.

V minulém měsíci jsme se zabývali strachem, protože jeho ovládnutí, postavení se svým obavám čelem, je klíčovým okamžikem k realizaci nových kroků a rozhodnutí. Abychom Vám tento průlom ulehčili, připravili jsme pro Vás s inspirátorkou světového formátu Renatou Angelo jedinečný seminář Firewalking – přechod přes žhavé uhlí, ve kterém své strachy doslova spálíte.

Přinášet nové metody, postupy a znalosti pro Vaše podnikání je naší vášní, a proto jsme spustili několik originálních seriálů. S velkým úspěchem se setkal první článek v sérii o projektovém řízení, vysvětlujeme účetní dokumenty a tento měsíc rozjedeme další skvělou řadu o myšlenkových mapách a jejich zapojení do praxe.

Tématem měsíce března jsme zvolili práci s osobním talentem. Poznat svůj talent, zmapovat v čem jsem silný, jaké mám přednosti, je základem každé smysluplné podnikatelské činnost. Zaměřit se na to, co Vám jde jednoduše, umožní, aby činnosti, které děláte, Vám šly snadno, hravě a s radostí. A o to přece jde.

Jsme rádi, že jste s námi a těšíme se na další společné kroky ke spokojenému životu i podnikání.

David Kopecký
šéfeditor magazínu Já to dokážu

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.