Home Nezařazené Email marketing a to nejlepší z něj!
Email marketing a to nejlepší z něj!

Email marketing a to nejlepší z něj!

175
0

Pořád si nejste jisti, jak vlastně email marketing funguje? Snažíte se držet návodů a rad, které jste se někde dočetli, a pořád to není ono? Zdá se vám, že všechno dlouho trvá a výsledky nejsou takové, jaké jste očekávali? Je možné, že objevujete něco, co objevili už jiní před vámi. Nejste ani první, ani poslední, komu se to stalo a proto jsme si pro vás připravili jedinečnou a neopakovatelnou akci roku 2016 – E-mail Marketing Online Summit 2016.

O co jde?

Akce bude probíhat formou webových seminářů. Oslovili jsme marketingové jedničky ve svých oborech, kteří se s vámi podělí o to, jak prostřednictvím Email Marketingu rozvíjet svůj byznys. Summit se koná od pondělí 26.9. do čtvrtka 29.9. vždy od 19:00 hodin.

 

Témata summitu Email Marketing Online Summitu 2016

Pozvání na summit přijali špičkoví odborníci, ale hlavně super inspirativní lidé, z nichž někteří mají opravdu plný kalendář na několik měsíců dopředu, proto si jejich účasti moc vážíme.

Nepropásněte tuto jedinečnou možnost být u toho také. Díky těmto expertům máte jedinečnou příležitost načerpat inspiraci, či díky jejich radám zlepšit to, co vám dosud nefungovalo tak, jak by mohlo.

  • STRATEGIE A TRENDY EMAIL MARKETINGU 2016 – o budování vztahu se zákazníkem pohovoří Petr Cikán z Acomware.cz  a svůj tajný recept na využití Facebookové reklamy vám prozradí Pavel Říha z Placenzasvouexistenci.cz.
  • BUDOVÁNÍ EMAIL DATABÁZE – důležitost databází vám vysvětlí Katka Fišerová ze společnosti SmartEmailing.cz. Provede vás celou problematikou a upozorní na možné chyby a poradí, jak se jich vyvarovat.
  • EMAIL A JEHO DORUČITELNOST – Katka Fišerová a David Finger (Seznam.cz) si pro vás připravili příspěvek, ve kterém budou řešit doručitelnost emailů. Představí vám vše, co je důležité při nastavování emailů a poradí vám co vše udělat pro to, aby váš email dorazil tam, kam potřebujete.
  • COPYWRITING A DESIGN EMAILŮ – jak napsat sexy email, který lidé budou rádi číst? Jak docílit toho, aby email prodával? Na tato témata se s vámi podělí o své zkušenosti David Kirš z EmailAcademy.cz a Martin Kalina ze společnosti Znulynasto.cz. O tom, jak napasovat email na zákazníka, dle jeho chování na webu bude hovořit Jakub Černý z Persoo.cz.
  • PRÁVNÍ OTÁZKY A SPAM – této oblasti se budou věnovat Markéta Kořínková a Petr Bříza ze společnosti Bříza & Trubač, s. r. o. V jejich příspěvku se dozvíte, jak česká legislativa definuje spam a jak se vyhnout jeho posílání.
  • AUTOMATIZACE A PRODEJ- o tom jak využít Facebook pro sbírání kontaktů zákazníků, kteří v budoucnu u vás nakoupí, bude mluvit Tomáš Mužík ze SocialSprinters.cz.

 

Máte na co těšit. Přesný rozpis přednášek jednotlivých spíkrů najdete zde.

 

Rezervujte si místo na jednotlivých přednáškách, nemusíte se bát, že zapomenete, pokud nám vyplníte své číslo, pošleme vám sms s připomenutím začátku summitu. V průběhu přednášek můžete klást otázky a přednášející vám budou živě odpovídat.

Pokud se náhodou nebudete moci účastnit všech přednášek, nezoufejte. Máme pro vás připraveno možnost si všechny přednášky zakoupit. A samozřejmě nechybí něco navíc ☺. Po zaregistrování na summit pro vás máme připravené balíčky užitečných rad a tipů, které si můžete za symbolickou cenu zakoupit.

 

Celou akcí Vás bude provázet Katka Fišerová.

Ještě váháte? Tak neváhejte a zaregistrujte se. Těšíme se na vás!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.