Postav se nicotě

Postav se nicotě

28
1

Mnoho lidí už nechce prožívat dovolenou pouze lenošením u vody, ale chce si život opravdu zapamatovat a prožít neobvyklé zážitky. Přejí si překračovat svoje hranice. Hranice, které je posunou do neznáma. Často vyhledáváme možnosti adrenalinových prožitků. Možná i právě Vy máte pocit, že Váš život je plný práce a povinností nebo stereotypu, a tak se začínáte zajímat o různé způsoby, jak poznat sami sebe a zažít něco, co si budete pamatovat po celý život.

Zážitky, které nás posouvají dál

Obvykle si vybíráme adrenalinové sporty, jako jsou např. seskoky padákem, jízdu v rychlém voze nebo sjíždění divokých řek třeba i v zahraničí. To všechno nás posunuje dál a bezesporu těmito aktivitami překonáváme své osobní hranice. Můžeme se tak postavit nejen svému strachu, ale máme zážitek na dlouhou dobu.

Lákají Vás tyto zážitky? Máte chuť vyzkoušet, co dokážete? Zamysleli jste se však někdy nad tím, že u všech těchto zmíněných aktivit nám stále někdo pomáhá? Někdo, kdo nás vede, kdo nám ukazuje, jak na to. U seskoku padákem na nás čeká celý tým lidí. Pomáhají nám do letadla, do postroje, ukazují, co dělat, školí nás. Jízda v rychlém sportovním voze je opět za přítomnosti profesionála, který nám může poradit. Celé se to odehrává na okruhu, který je přizpůsoben tak, aby se Vám nic nestalo, a po ruce je celou dobu doprovodné vozidlo. Při sjíždění řeky jsme sice blíže přírodnímu živlu, ale opět jsme ve větším kolektivu lidí, kteří se vzájemně jistí nebo dokonce jedeme na zájezd s delegátem.

Který z podobných zážitků tedy využívá pouze Vaši osobnost, Váš potenciál nebo Váš vnitřní strach, o kterém ani nemusíte vědět?

Měli byste vůbec odvahu zkusit zážitek, který by vycházel pouze z Vaší osobnosti? Chtěli byste sami sebe poznat tak jako nikdy před tím? Ukázat sami sobě, který strach nebo představy máte ve svém nejhlubším podvědomí? Co se skrývá ve Vaší mysli a v běžném životě není vidět?

Postavte se čelem hlubokému transformačnímu zážitku, který Vám otevře dveře do Vašeho nejtajnějšího nitra.

Postavte se nicotě a zkuste pobyt ve tmě a v naprosté tichosti! Vyzkoušejte chatky pro pobyt ve tmě!

Terapie tmou

Nejen, že překonáte svůj strach a zažijete adrenalin, ale také budete mít možnost vyzkoušet si jedinečnou terapii, která Vás dovede k nejhlubším prožitkům i osobním otázkám. Pobyt ve tmě na Vás může mít velmi zásadní dopad a změnit Vám celý život! Jistě už sami cítíte, jakou energii a zvědavost ve Vás samotná představa pobytu ve tmě vyvolává.

Pokud tedy váháte, jestli před strachem utéct nebo zahájit útok, nerozmýšlejte se a vezměte svůj strach i osobní limit útokem!

Více o metodě rozvoje osobnosti pomocí pobytu ve tmě se dozvíte v následujícím videu:

 

Aneta Gregorová

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.