Home Podnikatelský rozvoj Finance Webinář – Lze na burze obchodovat bezpečně?
Webinář – Lze na burze obchodovat bezpečně?

Webinář – Lze na burze obchodovat bezpečně?

186
0

„Trading je svět rychlých a velkých peněz. Je často spojován s vysokým rizikem, extrémním ziskem, se štěstím či špatnými hochy z Wallstreet. Na konci jakéhokoliv podobného příběhu však zjistíte, že jeho aktéři porušili veškerá pravidla risk managementu. Sázeli vše na jednu kartu. Trading ale není hra.“

„Pokud se naučíte se svými emocemi pracovat, máte v tradingu z devadesáti procent vyhráno a jste na nejlepší cestě uspět. Rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem je pouze v hlavě.“

To jsou slova našeho hosta, kterého si pozval David Kopecký na zajímavý a poutavý rozhovor. Tím hostem bude Peter Murín, profesionální trader a zakladatel školy tradingu. Za jeho úspěchem v tradingu jsou více než jen technické znalosti. Tvrdí, že stát se úspěšným traderem znamená změnit myšlení a návyky. Od roku 2012 se věnuje komplexnímu vzdělávání a rozvoji traderů.

Promluvíme si, jaké jsou to vlastně zásady bezpečného obchodování. Zjistíme, pro koho je obchodování na burze vhodné a pro koho ne. Zeptáme se i na to, zda se tradingem dá opravdu zbohatnout, nebo jsou to jenom historky pro nalákání důvěřivců.

 

Chcete vědět, co dělají úspěšní tradeři jinak a začít bez zbytečných chyb?
Ušetříte hromadu času i peněz hledáním.

Zúčastněte se semináře
„ZAČNĚTE S TRADINGEM“

David Kopecký Zaměřuje se na hledání potenciálu člověka, nalezení životního poslání a vize a její následné realizace v nových projektech. Jeho zkušenosti čerpají z více než dvaceti let působení v oboru marketingu a podnikatelského poradenství. Za tu dobu pracoval s více než 150 projekty, značkami či společnostmi, které se chtěli posunout dál.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.