Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Nejlepší rada do života

Nejlepší rada do života

526
0

Nejlepší rada do života je taková, která vás posune dál a výš. Mějte důvěru ve svou moc i víru. Je na vás, jaký váš život opravdu bude. Věřte si! Každý z vás může být nejlepší!

Celý život se řídí zákonem rezonance! Rozdáváte-li lásku, přijde láska k vám, rozdáváte-li nenávist, sklízíte nenávist. Podíváte-li se na svět takový, jaký v současné době je, pak mu chybí především láskyplné síly, které by vytvořily mír, jednotu, spravedlnost a poctivost.  Pokud však sami v sobě nemáte vlastnosti jako je tolerance, schopnost akceptovat, poctivost, mír, radost, soucit, láska apod., nemohou se tyto vlastnosti šířit po celé zeměkouli. Každá změna začíná v srdci každého z vás!

Rada na závěr: „Je na vás, co vytvoříte, protože tvoříte prostřednictvím vašich myšlenek a emocí.“

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.