Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Další den ve vašem životě

Další den ve vašem životě

278
2

Každý den není jen krok na cestě k cíli; je to sám cíl. Žít v přítomné chvíli začínáme, když chápeme další den svého života jako velký dar a rozhodujeme se, že žádný den nepromarníme a nezničíme si ho tím, že bychom žili v minulosti nebo budoucnosti.

Vděčnost

Vděčnost je jedna z nejsilnějších emocí, jimiž si můžete do života vnést dobro a nadbytek toho, po čem toužíte. Ať jste kdokoli a kdekoli, vděčnost dokáže rozpouštět negativitu, bez ohledu na její podobu. Cítíte-li se vděční, mocným způsobem k sobě přitahujete podobné energie, čímž zažíváte stále více toho, zač můžete být vděční.

Trávíte svůj čas tím, že se soustředíte na to, co nemáte – na svoje ambice nebo cíle, na peníze, které chcete vydělávat, na věci, které chcete koupit sobě a své rodině? Soustředíte se na to, co nemáte, a přitom si zapomínáte všímat toho a děkovat za to, co máte. Jděte životem kupředu s vděčností, krok za  krokem, žijte svůj život tak, jak se má žít. Radujte se z maličkostí, tancujte v dešti, neschovávejte se před sluncem, usmívejte se na druhé, i když se mračí, milujte sebe, druhé…

Děkujte Bohu za každý další den ve vašem životě.

„Vděčnost je klíč, který otevře dveře, které se ve vašem životě zdají být zavřené.“

Lorna Byrne

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.