Home Podnikatelský rozvoj Obchod Nabídnout svůj um? Netradičně ho prodat je umění!
Nabídnout svůj um? Netradičně ho prodat je umění!

Nabídnout svůj um? Netradičně ho prodat je umění!

281
0

Víte, jaké jsou nejefektivněji se rozvíjející propagační produkty posledních let? Které jsou nejúčinnější a jejich obliba u veřejnosti strmě narůstá? Nadčasové? Nápadité?

Pojďte se naučit tento fenomén, proniknout do něj s hloubkou a lehkostí a stát se autoritou v internetovém světě produktů, zboží, znalostí. Zacílíte přesně na své klienty a ještě je u toho potěšíte.

Pojďte se to co nejlépe naučit a stát se jedním z nejvýznamnějších a nejvlivnějších lidí online světa. Pojďte si užít několikanásobně vyšší zisky, mnohonásobně vyšší zisky. A přitom větší klid v životě.

A paradoxně, naroste vám i objem času, který budete mít jenom pro sebe.

Důvod? Vaše práce se stane efektivnější, lépe zamířená na cíl a hlavně, vaši klienti za vámi půjdou sami.  Budete se moci stoprocentně věnovat pouze tomu, co opravdu umíte, tomu, co doopravdy nabízíte. Plnou pozornost vaši klienti ocení.

Není to vůbec těžké! Máte talent?

Máte co říct? Prodejte své znalosti i talent přes informační produkty, webináře, online workshopy a…. anebo přes něco úplně jiného? Nechte se překvapit. David Kirš přináší možná něco naprosto převratného. Nechcete být u toho mezi prvními?

Pomáhejte, inspirujte, bavte se…

Základem této metody je radost z práce, radost z kontaktu s lidmi. Nikde jinde si nevytvoříte tak širokou klientskou základnu, jako právě přes online seminář nebo přes nápadité online cesty, kterými své klienty nenásilně a zajímavě oslovíte. Dozvíte se, proč se lidé internetového marketingu bojí, jaká úskalí na vás čekají, ale také dostanete seznam toho, co v tomto oboru rozhodně nedělat!

V těchto dnech Vám David Kirš, uznávaný odborník v internetovém marketingu, představí nové typy produktů, které můžete vytvořit a nabízet svým klientům bez obtěžujícího tlačení na klienta, nutnosti si něco koupit… ach, kdo by to neznal. Otravné!

S tím je konec!

David Kirš přináší něco docela nového  – „Art of Selling“ – Umění prodávat!

Vyplatí se ho umět, věřte mi.

Renata Petříčková

 

 

 

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.