Home Osobní rozvoj NLP Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte
Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte

Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte

526
0

Byli jste někdy zamilovaní?? A stalo se vám už, že Vaše zamilovanost časem vyprchala? Nebo že z toho nakonec nic nebylo? Také znáte výroky typu: „Láska po čase ochabne, Ideální partner neexistuje, Můj partner se lety totálně změnil (nebo naopak: Vůbec se nezměnil!), Nemám na vztahy štěstí…“ a podobně?

Jaký by to mělo vliv na váš život, kdybyste poznali strategie, které vedou ke šťastnému a skvělému vztahu?

Návrat Motýlů v břiše – Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte

Přesně takto zní název mého nejnovějšího CD. Mnoho lidí dnes věří zhruba tomuto: „Dokonalé dlouhodobé vztahy neexistují. Leda tak v románech a filmech. Je třeba se s tím smířit. “ Jenže, co když je to celé úplně jinak… ?

Jaké by to bylo, kdybyste Váš vztah dokázali ještě dnes posunout do úplně jiných dimenzí? Bez ohledu na to, co si o vztazích myslíte dnes?

Dobré zprávy pro váš vztah!

Mám pro vás dobrou zprávu. A je jedno, jestli už jste, nebo ještě nejste ve vztahu. V mém zcela novém CD: Návrat Motýlů v břiše – Znovu se zamilujte a už s tím nepřestaňte jsem pro vás shrnul principy, techniky a strategie, jak vrátit energii, lásku a čerstvý vítr do vašeho vztahu.

A nejen to. Prozradím vám, jak najdete skvělého partnera (pokud ho ještě hledáte), jak komunikovat a nekomunikovat ve vztahu, a také, čemu rozumím pod pojmem: Karmická dohoda dvou duší. Prozradím, že se to týká lásky na první pohled ;)

Předám vám principy a strategie, jak z dobrého vztahu vytvoříte skvělý.

Z obsahu CD:

  • Magnet na lásku – Jak objevit a „přitáhnout“ toho pravého partnera
  • Všichni moji dokonalí partneři – Jak přesvědčení formují naše vztahy
  • Návrat motýlů v břiše – Jak se znovu zamilovat do svého partnera
  • Karmická dohoda dvou duší – Láska na první pohled: Pouze chemie v těle, nebo staré dohody?

A mnohem víc!

Klikněte na tento odkaz a přečtěte si celý popis a obsah.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.