Home Osobní rozvoj Dynamika bohatství aneb Jak se stát úspěšným
Dynamika bohatství aneb Jak se stát úspěšným

Dynamika bohatství aneb Jak se stát úspěšným

319
0

Toužíte po bohatství, ale ať se vydáte jakoukoliv cestou, nikdy se nedostanete ke svému vysněnému cíli? Možná děláte jednu či více zásadních chyb. Bohatství není otázkou štěstí ani náhody, je potřeba mít účinnou strategii.

Bohatým se můžete narodit nebo stát

Bohatí lidé by se dali rozdělit do dvou skupin. V první skupině by byli lidé, kteří bohatství zdělili – tedy bohatí dědicové, ve druhé skupině by byli ti, kteří si své místo ve vyšší společnosti museli sami vydobýt. Lidé ve druhé skupině jsou pravděpodobně stejní lidé, jakými jste vy. Prožili „obyčejné“ dětství, možná museli během svého života řešit existenční problémy, nebyli ve škole příliš oblíbení, zkrátka měli průměrný nebo dokonce podprůměrný život. V klíčovém okamžiku svého života se ovšem rozhodli, že vezmou osud do vlastních rukou, rozhodli se, že zbohatnou.

 

Klíčem k bohatství je změna myšlení

Zdá se vám nepravděpodobné, aby se z průměrného člověka stal milionář? Pokud myslíte tímto způsobem, pak věřte, že na vašem bankovním účtu se žádný milion nikdy neobjeví. Prvním krokem k bohatství je totiž uvěřit, že vůbec zbohatnete. Musíte uvěřit tomu, že bohatství není jen dar pro hrstku vyvolených, ale že je dostupné pro každého. Přestaňte snít o pohádkovém životě jen v noci ve své posteli, začnete své sny žít i v reálném životě, věřte svým ideálům. Bohatství a úspěch je stavem mysli, tedy každý z nás má k dispozici tu nejsilnější zbraň na cestě za penězi.

 

Nehledejte univerzální návod jak zbohatnout

Někteří dělají chybu v tom, že hledají univerzální návod jak zbohatnout. Takový návod ale neexistuje, což je vlastně dobře, protože si představte, že by se milionářem mohl stát každý, kdo na to byť jen pomyslí. Život každého člověka je unikátní, proto k budování skutečného bohatství musí každý objevit svůj vlastní talent a své silné stránky, s čímž vám pomůže Dynamika bohatství, která byla vyvinuta, aby vám pomohla najít cestu v podnikání, abyste nemuseli experimentovat a postupovat metodou pokusů a omylů. Dynamika bohatství poskytuje mapu na cestě k bohatství.

 

Svůj život můžete kdykoliv změnit

Nedovolte sobě ani druhým, aby vás přesvědčili o tom, že svůj život nemůžete změnit, jelikož na cestě k úspěchu na vás čeká příliš mnoho překážek. Jedinou překážkou je vaše myšlení. Pokud definujete své cíle a předem se smíříte s možnými překážkami na cestě k úspěchu a bohatství, můžete dosáhnout čehokoliv. Všichni bohatí měli jednoznačné ambice.

Zvolte i vy tento způsob myšlení a najděte své povolání na základě své intuice, nebo se k tomu nechte nasměrovat. Můžete začít jednoduchým online sebehodnocením. Tento jednoduchý a měřitelný způsob vám ukáže, kde jste ve flow, kde máte rezervy, a zároveň vás nasměruje, kde a jak se posunout dál.

 

 

Linda Tomsa Kalašová

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.