Jste úžasný/á

281
0

Vyberte si, kým budete! Je to jen na Vás, jak, s kým a kde svůj život prožijete. Vše je Vaše volba. Jste úžasný/á.

Vy jste ta událost, zkouška a brána! Jste TADY a TEĎ, věčni ve své lásce k sobě, navždy pružně propojeni s centrem svých emocí. Žijte přítomností do hloubky a s pozitivním nadhledem. Milujte hlavně sebe, ať Vaše emoce z Vás tryskají, ať to stojí za to a všem ve Vašem okolí padá čelist.

Pamatujte si, že to, co si říkáte v duchu, Vás emocionálně a duševně ovlivňuje. Jde o Váš obranný systém, který se snaží Vás držet v minulosti a omezuje Vaše vnímání. Převezměte kontrolu a neposlouchejte svého vnitřního kritika. Všímejte si všech výmluv, které sami sobě předkládáte, abyste se vyhnuli práci na svých cílech. Například když si budete říkat „zítra je taky den“, pouze se vymlouváte. Musíte si uvědomit, že pokud svého cíle chcete skutečně dosáhnout, je pouze na Vás, abyste to udělali TADY a TEĎ.

Jste zcela oddáni tanci přítomnosti!

 

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.