Úsměv, prosím!

100
0

Klíč k radosti. Radost a nadšení jsou vlastní každému člověku od samého počátku jeho existence. Váš úsměv je pro ostatní znamením dobré vůle a potěší všechny, kdo Vás potkají. Pro člověka, který dnes potkal už mnoho zamračených tváří, je Váš úsměv jako slunce, které právě vysvitlo z mraků. Dokáže to ale i mechanický, neupřímný úsměv? Ne, takový nikdo nebereme vážně. Kouzelný je pouze úsměv, který jde od srdce. Váš úsměv říká: „mám Tě rád, mám z Vás radost, jsem rád, že Vás vidím.“

Úsměv, prosím!

Rozdávané úsměvy zahřejí Vás i ostatní. Je skvělé vědět, že radost, kterou rozdáte druhým, rozmnožena a proměněna v lásku poplyne zpátky do Vašeho srdce, nemyslíte? Dopusťte, aby se úžasná motivační písnička z inspirace od Abraham-Hicks pod článekm stala Vaší hymnou.

Čím více radosti rozdáte, tím více jí dostanete zpět!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.