Home Osobní rozvoj Skvělé tipy na Silvestr!
Skvělé tipy na Silvestr!

Skvělé tipy na Silvestr!

178
0

Nevíte, jak prožít Silvestr, abyste na něj ještě dlouho vzpomínali? Bojíte se, že se budete nudit u televize? Rádi byste se letos už přestali přecpávat chlebíčky a raději změnili program? Zkuste si letos Silvestr užít jinak. Třeba zážitkem, na který jen tak nezapomenete!

Kulturní program

Využijte jednu z možností, které nabízí hrady a zámky! Udělejte si výlet na některý z hradů či zámků, kde se každoročně pořádají silvestrovské akce. Na některých dokonce nejde jen o program odpolední, ale pořádají pro Vás i plnohodnotnou oslavu příchodu Nového roku.

Oslava na lodi

Vezměte partnera, rodinu nebo partu kamarádů a oslavte Silvestr v Praze. Naloďte se na Vltavu a užijte si oslavu roku, jak se patří! Můžete využít jak romantickou atmosféru, tak zábavu až do rána!

Exkurze

Pokud jen nevíte, co budete dělat celý den a čas Vám každoročně tak nějak neutíká, využijte akcí, které nabízí různé instituce. Navštivte silvestrovskou ZOO, muzea, letiště… Prostě zjistěte, co se u Vás v okolí děje. A je toho určitě dost!

Sport

I na Silvestra si můžete zasportovat! Lyžařská střediska nabízí jak noční lyžování, tak silvestrovský program. Můžete tak skloubit dobrou věc pro své tělo se zajímavou zábavou. Po lyžování přece svařáček bodne každému! :) A kdo zimní sporty neprovozuje, může bobovat nebo popíjet pod sjezdovkou a užít si srandu i tak!

Neseďte tedy doma a raději vsaďte na zážitky, na které budete vzpomínat s větší radostí, než na estrádu v televizi. Určitě tím potěšíte i své nejbližší. Užijte si Nový rok ve stylu pozitivních změn a nalaďte se na ně už den předem! Vždyť každý den stojí za to prožít naplno!

 

Aneta Gregorová

www.anetagregorova.cz

Jak Vás článek zaujal? Napište nám Váš názor dolů do komentářů.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.