Splňte si svůj sen

387
0

Splněný sen záleží jen na vás!

Sny se neplní lidem, kteří pro své sny nic neudělají nebo se svých snů vzdají s první překážkou, s prvním klackem hozeným pod nohama.

Vaše sny závisí na tom, že uvěříte v jejich splnění. Pokud nevěříte v jejich splnění, zůstanete jen u prázdného snění. Ztracená víra vždycky znamená jenom smůlu a neúspěch. Pokud opravdu chcete, aby se vám sny splnily, je nutné si vypracovat neochvějnou víru, že se vám sny splní. Nezaměřujte svou veškerou energii na současnou situaci, na momentální stav a neúspěchy.

Na své cestě uděláte mnoho chyb, které si budete vyčítat. Mějte ale na paměti, že vítězství dosáhne jenom ten, kdo chybuje. Naučte se chybovat a učit se ze svých chyb. Každý, kdo dosáhl úspěchu, udělal na své cestě bezpočet chyb, které ho naučily vítězit. Zaměřte se pouze na sny. Mějte stále před očima obraz vašeho života, potom co se vám sny splnily. Nezdary, překážky, problémy, vše, co se vám připlete do cesty, je jen pro vaše dobro. Po překonání těchto obtíží budete silnější, sebevědomější a vaše sny budou zase o kousek blíž.

Naučte se překonávat překážky s radostí. Berte těžkosti a překážky jen jako výzvy, které zkoušejí váš charakter a vaši vůli vytrvat.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.