Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Sebevědomí, sebeláska, sebehodnota

Sebevědomí, sebeláska, sebehodnota

413
0

Proč je sebeláska tolik důležitá?

Sebeláska je v životě každého z nás velice důležitým aspektem. Velmi často je zaměňována se sobectvím, díky čemuž nás nejen okolí přesvědčuje o tom, že by mělo mít toto slovo negativní nádech. Nemělo!

Sebeláska je láska, která není zamířena jenom ven, ale i dovnitř. A na lásce není přece vůbec nic negativního, naopak – je to něco čistě pozitivního.

Sebeláska je v životě každého člověka tak zásadní a důležitá, jako je pro něj důležité dýchat. Člověk, který má bezpodmínečně rád sám sebe, žije sám se sebou v harmonii, klidu, vyrovnanosti, spokojenosti, žije ráj na zemi, ať se kolem něj děje cokoliv. Nic ho nemůže vykolejit, zranit, protože žije velkou silou, tou nejvyšší – a to je láska, která je vždy s ním. Takový člověk je požehnáním pro své okolí, protože tuto lásku předává do svého okolí všemu a všem.

Známá učitelka osobního rozvoje Louise Hay říká:

„Když se naučíš mít rád doopravdy sám sebe, všechny Tvé problémy se vyřeší.“

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.