Štěstí na dosah

177
0

Není nic divného, že toužíme po štěstí. Každý z nás je stvořen ke štěstí stejně jako pták k letu. Někomu stačí natáhnout ruku a někdo si ke štěstí musí dlouho a trpělivě vyšlapávat cestičku, ale každý z vás má své štěstí na dosah.

Velmi často ale lpíme na věcech, bojíme se, že o něco přijdeme a budeme na dně. Jde ale o to, že pokud přestaneme lpět na materiálních věcech, pokud překonáme svůj strach a najdeme v sobě sílu jít za svým snem, tak naše úspěšnost bude 100%.  Zároveň odpoutání od toho, co si o nás myslí druzí, že chybovat je lidské a hlavně se poučit z našich předchozích chyb je právě ta cesta, která nás dovede za svým snem.

To, co je opravdu podstatné, je: odhodlání, víra, vděčnost, pokora, touha jít za svým snem i přes nepřízeň osudu.

Žít tady a teď, bez zbytečné zátěže minulosti a od přemýšlení nad budoucností, vám život velmi zjednoduší.

Zhlédněte celý emotivní film Štěstí na dosah (podle skutečné události) s velkou dávkou motivace k odhodlání pro změny ve vašem životě.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.