Home Osobní rozvoj Zákon přitažlivosti – opravdu jste ho pochopili?
Zákon přitažlivosti – opravdu jste ho pochopili?

Zákon přitažlivosti – opravdu jste ho pochopili?

391
0

Všichni jsme odmalička vedeni a nastaveni trochu jinak, než nám poslední dobou odhalilo nejedno tajemství. Za poslední léta jsme všichni slyšeli o zákonu přitažlivosti. Jen málo z nás se však umí chovat tak, jak nám bylo doporučeno. A tak pokud i Vy si rádi připomenete pár bodů zákonu přitažlivosti, jste na správném místě a čtete ten správný článek.

Všechno je vibrace

Všechno, co nyní vidíte, co cítíte, slyšíte a vnímáte, je vibrací. Nejen zvuky, ale i předměty jsou shlukem vibrací. Také Vaše tělo je Vaší vibrací. Vypadá a je přesně tím, čím jste jej udělali. Všechno je výsledkem Vaší vibrace.

Také každá myšlenka je vibrace. Všechno, na co myslíme, se stává skutečností, protože to předává světu určitou vibraci, která se „shlukuje“ s dalšími vibracemi podobné frekvence. Na základě toho se pak vibrace spojí a vytvoří to, na co jsme mysleli. Uvědomme si tedy, že když se na cokoliv soustředíme, nevědomky to zhmotňujeme a posilujeme.

Jak často myslíte na negativní události? Jak často se bojíte? A má Váš strach vlastně smysl?

Jsme Tvorové, proto tvořme

Nejsme na této planetě proto, abychom se neustále zaměřovali na historii. Historie pro nás nic neznamená. Navíc sepsána a upravena lidmi, kteří kdysi zvítězili. Pravdu si tak mohli přeměnit ve svůj prospěch. Nejsme tu ani proto, abychom hodnotili věci. Ani abychom je pozorovali. Jsme tu proto, abychom tvořili. A tak se přestaňme soustředit na to „peklo“ na zemi, ale začněme tvořit něco, co má smysl. Něco, co prospěje našemu životu, naší zemi, přírodě a zdraví.

Ať chcete nebo ne, každý svými myšlenkami velmi ovlivňuje všechno, co se na této planetě děje.

Proč tedy stále nemáte to, co chcete?

Každým dnem utváříme svou realitu. Chceme stále expandovat, stále se zlepšovat, stále se mít lépe. Místo toho, abychom se však soustředili na svůj probíhající a budoucí život, si v hlavě neustále opakujeme: „Takhle se mi to nelíbí.“ nebo „Tohle by mělo být lepší, teď je to špatné.“ A tak se dychtíme za pozitivními změnami, ale neustále se soustředíme na to, že teď to není ono.

Co však těmito myšlenkami znovu a dokola utváříme? Říkáme tím zákonu přitažlivosti, že se neustále necítíme dobře a on nám to tedy „přihrává“ znovu a znovu. A tak se točíme v kruhu, protože něco chceme, ale děláme opak.

Zkuste se tedy každý den přestat soustředit na to, ve které oblasti se cítíte špatně, ale hledejte hlavně ty důvody, proč se máte dobře. Protože jste jedním z menší části populace, která se má doopravdy skvěle. Nic nám nechybí, nijak nestrádáme, ale jsme stále jaksi zasmušilí. Podívejte se na všechno, co můžete dělat, co máte a čeho jste dosáhli. A svou vděčností a dobrým pocitem budujte svůj další smysluplný život. Protože Váš život za to stojí!

 

Aneta Gregorová

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.