Home Osobní rozvoj 3 tipy na otevření toku peněz
3 tipy na otevření toku peněz

3 tipy na otevření toku peněz

651
0

Každý z nás by chtěl mít dostatek peněz a zabezpečení na všechny svoje potřeby. Mnoho z nás se však neustále točí ve víru negativních emocí ohledně peněz a plateb. Co dělat, abychom se dostali do toku peněz, které chceme? A proč někomu z nás stále peníze nepřichází? Zkuste si pár jednoduchých tipů.

1. Pociťujte bezpečí

Jednou z nejdůležitějších věcí je se zaměřit na všechno, co už vlastníte. Jděte domů nebo do garáže a podívejte se na to, co všechno jste si už do svého života přitáhli. Uvědomte si,  jaké máte štěstí, že máte kde bydlet, mít svůj vlastní dům nebo byt, mít teplou vodu či vůbec pitnou vodu kdykoliv, kdy potřebujete. Všechny automatické “služby”, které využíváte denně, zkuste docenit. Když se podíváte na život v chudších státech, dojde Vám, jak obrovské štěstí máme, že můžeme bydlet v bezpečí, s lidmi, které milujeme a využívat denně tolika luxusních zařízení a věcí. A jestli je někdo bohatší než my? No a co? Všechno to, co už máme, je skvělé a další bohatství a hojnost jsou jen další třešničkou na dortu. Každý den si tedy připomínejte tento pocit bezpečí a zabezpečení. Dáte tak najevo vesmíru, že si vážíte toho, co máte a neopovrhujete každodenními dary, které Vám dává.

2. Prociťujte prosperitu

Dalším důležitým krokem je napojit se na pocit prosperity. Všechno prožívejte tak, jako byste už svůj vysněný výdělek měli. Dopřávejte si kvalitní jídlo, začněte se o sebe starat, dělejte všechno tak, jak byste to dělali, kdybyste své “jmění” už měli. Automaticky se tak napojíte na vibraci, ve které budete mít radost z toho, jak se změnil Váš přístup.

3. Uvědomte si svá omezení

Udělejte si na sebe čas a popřemýšlejte nad tím, jaký pravidelný (nebo nepravidelný) příjem je ten Váš vysněný. Přemýšlejte proč, a co byste si mohli dopřávat. Je ale také důležité se podívat na to, čeho se bojíte. Mnoho lidí chce být milionáři, ale ve skutečnosti se toho uvnitř obávají. Vědí, že by s penězi neuměli zacházet nebo si někde v podvědomí myslí, že už by je ostatní neměli tak rádi… důvodů je milion a každý si uvnitř nese něco jako “hranici” toho, co je pro něj přijatelné. Když si tuto hranici uvědomíte (a můžete zjistit, že ji máte u daleko nižší částky), pak s ní můžete začít pracovat.

Ať už tedy toužíte po čemkoliv, je důležité se podívat do své hlavy i nitra. Vyzkoušejte tyto tři tipy alespoň po dobu půl roku a uvidíte, jestli se s Vaším životem něco pohne. Je více než pravděpodobné, že za půl roku už budete na úplně jiném levelu, než jste nyní. Tak na nic nečekejte a hurá do toho!

Pokud Vás článek o penězích zaujal, přečtěte si i tento o úspěchu.

 

 

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.