Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Ano, pád na dno bolí…

Ano, pád na dno bolí…

248
0
Věřte ale tomu, že jen hluboký pád na dno vám ukáže všechny chyby, které jste učinili a donutí vás se vzchopit a najít sílu žít lépe, jak dřív. Je to namáhavé, musíte si pořád dodávat odvahu, stát si za svým, ale pomáhá to. A okolí se pak dost diví, když se bijete za své. Myslí si, že když jste na dně, tak máte být vděční za ty drobky, které ostatní nabízejí. Brzdí vás ale strach z nezvládnutí? Nebojujte proti němu silou vůle, skamaraďte se s ním, využijte ho, přijměte ho a tím změňte polaritu energie z mínus na plus, rozpusťte ho!

Musíte chtít vyhrát

Abyste dosáhli vytyčeného cíle… jakéhokoliv cíle… někdy prostě musíte spadnout na dno, protože tam je něco, co tam máte najít. Občas musíte zatnout zuby a udělat to, co zrovna nechcete, abyste mohli v budoucnu dělat to, po čem toužíte. Když jste dole, děláte chyby, když se cítíte nahoře, podceňujete soupeře, ale když chcete vyhrát, musíte zvládnout obojí.

NEJVÍCE MOTIVUJÍ LIDÉ, KTEŘÍ VÁM NEVĚŘÍ!!!

Kdykoli vás osud vytrhává ze současného života, nenadávejte mu. Nesledujte, co za vámi život zavírá, ale to, co před vámi otevírá.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.