Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Děláte to, co vás opravdu baví?

Děláte to, co vás opravdu baví?

74
0

Když řeknete, že vydělávání peněz je to nejdůležitější a na otázku, zda vás práce baví, neumíte odpovědět, marníte svůj život a mrháte svým časem, protože neděláte práci s láskou – ale pro peníze. Ruku na srdce. Máte někdy pocit, že jste otroky své práce, že děláte něco, co vás vůbec nebaví? Když si spočítáte, kolik hodin denně a potažmo v životě strávíte ve svém zaměstnání, pak si položte tuto otázku: „Chci skutečně trávit tolik času něčím, co mě nebaví?“

Je čas na změnu

V momentě, kdy se rozhodnete pro změnu, máte napůl vyhráno. Proč napůl? Spousta lidí totiž dostane strach, a svůj krok tak vzdá. Pokud ale vydržíte a skutečně si půjdete za tím, co máte rádi, čeká vás veliká odměna. Tou odměnou je radost, kterou budete mít ze své práce. Budete se cítit naplnění, váš život najednou dostane smysl a vy se budete ze své činnosti těšit. Když děláte to, co vás skutečně baví, práce vám jde od ruky a cítíte se být užiteční. Je na každém z vás, zda má dostatek odvahy jít si za svým snem.

Dělejte, co vás baví, dodá vám to energii a životní elán a budete žít spokojený život.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.