Home Osobní rozvoj Motivační videa plná energie
Motivační videa plná energie

Motivační videa plná energie

1.55K
0

Motivace je v životě velice důležitá, což platí pro nás pro všechny žijící bytosti. V dnešní době plné starostí ale často zapomínáme žít svůj život. Pod tíhou různých nezdarů a dogmat jsme spíše demotivováni, než abychom měli motivaci jít za svými sny anebo se prostě jen snažili, abychom měli lepší život.

Nejhorší na motivaci je, že jde o velmi individuální faktor, který nelze zobecňovat. Nicméně, do článku jsem vybrala pár videí z našeho webového portálu Já to dokážu!, která by Vás více či méně mohla v osobní rovině motivovat. Motivační videa, která Vám nabízím, by Vás měla zvednout ze židle, nadopovat Vás novou energií a pomoci Vám dosáhnout Vašich cílů. Namotivovat se není těžké, těžké je chtít a začít! Vše je na Vás!

Nejlepší rada do života

Nejlepší rada do života je taková, která Vás posune dál a výš. Mějte důvěru ve svou moc i víru. Je na Vás, jaký Váš život opravdu bude. Věřte si! Každý z Vás může být nejlepší! Je na Vás, co vytvoříte, protože tvoříte prostřednictvím Vašich myšlenek a emocí.

Buďte vděční

Vděčnost je jedna z nejsilnějších emocí, jimiž si můžete do života vnést dobro a nadbytek toho, po čem toužíte. Ať jste kdokoli a kdekoli, vděčnost dokáže rozpouštět negativitu, bez ohledu na její podobu. Děkujte Bohu za každý další den ve Vašem životě.

Buďte mimořádní

Každý z Vás má svobodnou vůli a proto si vytváří svůj život sám. To, jaký ten život budete mít, záleží na Vašich myšlenkách. Život je veliký dar! Snažte se naplno prožívat přítomnost, okamžiky tady a teď, protože ty už Vám nikdy nikdo nevrátí.

https://www.youtube.com/watch?v=xUsinkQsqvM

Rozhodněte se

Víte, co chcete? Rozhodli jste se, co to je? Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, ale moc se Vám to nedaří, pak možná ten Váš cíl pro Vás není tak důležitý a Vy nejste dostatečně motivováni. Pamatujte, uspějí jen ti, kteří udělají víc, než ti ostatní.

Běžte za svým snem

Život je příliš krátký na to, abyste jej promrhali a trápili se!! Děláte práci, která Vás nebaví? Jste nespokojení s tím, jak teď žijete? Jděte si za tím, po čem toužíte! Žijte tak, abyste jednou umírali s úsměvem na tváři! Plňte si své tajné sny!

Milujte svůj život

Chcete lepší život? Začněte u sebe. Milujte se. Milujte svůj život. Sebeláska a bezpodmínečná láska je opravdu mocným nástrojem, která může zachránit svět. Sebeláska je v životě nesmírně důležitá. Když se máte rádi, všechno se daří, jste zdraví, máte skvělé vztahy, peníze k Vám proudí.

Buďte lepší, než jste

Lidé mají potřebu stále něco druhým dokazovat. Ale druhým dokazovat nemusíte vůbec nic. Co tak to otočit a dokázat něco sami sobě? To jediné má totiž smysl. Udělejte konečně něco pro sebe! Vnitřní dobrý pocit za to rozhodně stojí!

Dostali jste pořádnou dávku motivace? Pokud nemáte stále dost, dobijte se motivačními moudry.

 

Martina Kalinová

šéfredaktorka Já to dokážu

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.