Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Já mám s nástěnkou vizí

Já mám s nástěnkou vizí

412
0

Mapa vizí, mapa snů, vision board, nástěnka snů/vizí. Výčet těchto výkřiků má jedno společné – VIZE. Tuto vizi ale chápejte široce jako představu o hlavním směru, zásadách, oblastech a cílech Vašeho života nebo podnikání. Při vytváření této vize vypusťte z hlavy „JÁ CHCI“ a nahraďte ho slovy „JÁ MÁM“.

Nástěnka vizí je v mnoha směrech dost důležitá. Pokud máte jasnou vizi, měli byste jí co nejvíce a nejčastěji vystavovat svým očím a mozku. Zároveň pozorujte, jaké myšlenky se Vám při jejím pozorování rodí v hlavě. Protože právě třeba takto se ve Vaší hlavě může zrodit myšlenka, která Vám Vaši vizi pomůže zhmotnit ,,tam venku“.

Pokud nemáte jasný obraz svých přání a v hlavě máte pouze nejisté, mlhavé představy, blokujete si dopředu jejich splnění. List svých přání proto nezavírejte do šuplíku, ale jeho obsah zvizualizujte a vytvořte si velkou nástěnku vizí (více ve videu).

Nástěnka vizí slouží k tomu, aby zobrazovala jasnou vizi, která bude stále vystavena Vašim očím a mozku, a umožní Vám tak, abyste neustále hledali cesty ke zhmotnění Vašich snů.

A jak taková nástěnka vizí může vypadat?

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.