Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Žijte výjimečný život

Žijte výjimečný život

116
0

Výjimečný život! Nelze ho dosáhnout bez vystoupení ze své zóny pohodlí, ale přináší dlouhodobé, i když opožděné, uspokojení. Každý jsme zde na světě proto, abychom po sobě zanechali smysluplný odkaz, žili naplno, učili se, milovali a byli šťastní. Každý z nás se narodil jako génius s obrovským potenciálem. Každý z nás má právo žít výjimečný život. Bohužel spousta z nás o tom neví, nebo je přesvědčena o opaku.

Objevte, co máte v sobě. Každý v sobě máme nekonečné možnosti. Vy jste zdroj svých nekonečných možností. Váš potenciál je neomezený. Stojí to za to ho objevit. Vy na to máte! Nikdy nebudete žít výjimečný život, pokud necháte, aby jiní lidé žili Váš život a to samé platí i obráceně, nebudete spokojení, pokud budete žít život druhých. Žijte svůj výjimečný život, žijte ho tak, jak uvnitř sebe cítíte, že to je to pravé, žijte takový život, jaký chcete.

„Věci, kterých člověk v životě lituje nejvíc, jsou ty, které neudělal, když k tomu měl příležitost.“

Helen Rowland

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.