Home Osobní rozvoj NLP Magická mysl na dosah ruky
Magická mysl na dosah ruky
0

Magická mysl na dosah ruky

231
0

Jaké by to bylo, kdybyste dokázali ze vteřiny na vteřinu změnit rychle a snadno své pocity z negativních na pozitivní? Představte si, že byste se cítili smutně a za okamžik byste dokázali prožívat pocity absolutního štěstí… Jde to! Jak? NLP technikou kotvení, díky které si dokážete v jakékoliv situaci vyvolat pocity, které chcete zažívat. Bez této techniky je to velmi složité, mnoha lidem se nedaří jen tak z ničeho nic změnit pocit, ale díky této technice je všechno rychlé a snadné.

Co je vlastně NLP neboli neuro-lingvistické programování?

Laicky to můžeme přirovnat k jakémusi manuálu na náš vlastní mozek, jak efektivně pracovat s naší myslí. NLP je cesta, jak si splnit všechny své sny a dosahovat svých cílů rychleji a snadněji. Není jen o technice kotvení a o změně pocitů. NLP nám pomáhá vymazat naše stará, negativní a omezující přesvědčení, která máme o sobě, o životě, o světě, o penězích, o lidech, o zdraví, o vztazích a nahradit je přesvědčeními pozitivními, které nám umožňují žít život, jaký chceme a to bez limitů a hranic.

 

Magická mysl jako nástroj k dosažení vašich snů a cílů

NLP vám také ukáže tajemství účinné komunikace s vaším okolím. Zbaví vás vašich nejrůznějších strachů, fóbií a bloků, které vám brání čehokoliv dosáhnout. Pomůže vám najít ztracenou sebedůvěru a důvěru ve vlastní schopnosti. Zjistíte, že jste schopni neobyčejných věcí a že je ve vás skryt neuvěřitelný potenciál. A často přijdete na to, že jediný, kdo vám brání v tom žít život vašich snů, jste vy sami. Není to ani partner, děti, rodiče, přátelé, šéf… Jste to vy sami.

 

Rádi byste se umění neuro-lingvistického programování naučili? Rádi byste těmito technikami pomohli jak sobě, tak lidem ve vašem okolí, či vašim klientům? Přijďte na NLP seminář Magická mysl s Peterem Sasínem, certifikovaným NLP trenérem. Jedná se o 2 denní výcvik plný praktických cvičení, ve kterém budete NLP zkoušet nejen na sobě, ale také na ostatních účastnicích výcviku.

Hodně se nasmějete, hodně se naučíte, zažijete neuvěřitelně mnoho AHA momentů, které obrátí váš život vzhůru nohama, ale tím pozitivním způsobem. Jste připraveni?

Přihlaste se na výcvik, na který nikdy nezapomenete. Tato investice do vašeho vzdělání se vám mnohonásobně vrátí! Dovolte si změnu ve vašem životě. Garantujeme vám, že si budete za toto rozhodnutí děkovat. A budou vám děkovat hlavně lidé, kterým jste díky NLP pomohli žít lepší život. A i kdyby byste pomohli byť jen jedinému člověku, má to smysl.

Nebudete litovat! Peter Sasín je skutečný profík, který vás nenechá jen tak pasivně sedět a nic nedělat, ale půjdete do akce a skutečně si zažijete všechny NLP techniky na vlastní kůži!

Jdete do toho?

 

Těšíme se na vás na výcviku!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.