Home Osobní rozvoj NLP Hypnóza – bojíte se jí oprávněně?
Hypnóza – bojíte se jí oprávněně?
0

Hypnóza – bojíte se jí oprávněně?

195
0

 

Vyvolává ve vás slovo hypnóza zvláštní pocity? A víte, že to je jen proto, že vás někdo v minulosti na tento pocit naprogramoval – jinak řečeno – zhypnotizoval? Někdo Vám zřejmě v minulosti nainstaloval přesvědčení, že hypnóza je špatná a nebezpečná.

Co to hypnóza doopravdy je?

Přitom je to zcela naopak: „V denním životě jsme neustále zhypnotizovaní… Pomocí hypnózy se však dokážeme odhypnotizovat.“ – Tuto myšlenku zformuloval Maxwell Maltz, zakladatel Psychokybernetiky.

A dává to smysl. Znamená to, že v „běžném“ stavu máme mysl plnou omezujících přesvědčení a strachů z banálních věcí (jako je mluvení před lidmi, strach z výtahů, pavouků, hadů, výšek, létání a podobně).

 

Právě během hypnózy se dokážeme „odhypnotizovať“ – právě hypnóza nás zbaví těchto přesvědčení a rozvine náš plný potenciál.

 

Mnoho lidí hypnózu chápe zcela nesprávné. Věří tomu, co jim o hypnóze říkají filmy a média. Pak se jí bojí. Místo toho, aby ji vědomě používali ve svém denním životě i byznysu.

 

Hypnóza vám pomůže poznat, jaké skutečné vnitřní zdroje ve vás existují a umožní vám získat k nim přístup.

 

Co si myslíte o hypnóze vy? Napište nám do komentářů…

Peter Sasín Peter je spoluzakladatel NLP Akademie, NLP trenér, autor knižního bestselleru TRIUMF a vzdělávacích CD a DVD programů, autor revoluční metody na dosahování cílů: M.A.G.I.C. Reality Creator®, autor systémů na tvorbu bohatství, které tisícům lidí přináší úspěch a bohatství.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.