Home OSOBNOSTI Renata Angelo – koučka, speaker a spisovatelka
Renata Angelo – koučka, speaker a spisovatelka

Renata Angelo – koučka, speaker a spisovatelka

394
0

Nádherná, charismatická Renata Angelo je koučka, motivační řečník, školitelka a spisovatelka. I přes velkou nepřízeň osudu se postavila na vlastní nohy a začala nanovo. Jaké je její tajemství?

Všechno to začalo zcela nevinně. V České republice vystudovala cestovní ruch, pak odjela do Austrálie pracovat jako au-pair. V Austrálii však nelenila a studovala mezinárodní finance a postgraduál v oboru osobní a profesní rozvoj. Při škole nakonec pracovala po večerech v pizzerii a poté na univerzitě jako mentor.

Pak ale přišel zlom, který nikdo nečekal

Autonehoda. Když se probrala z bezvědomí, s hrůzou zjistila, že nemůže hýbat nohama. Nějaký čas strávila na vozíčku, po čase však naštěstí začala chodit. Nicméně se to neobešlo bez chronické bolesti zad přetrvávající 24 hodin 7 dní v týdnu, které se nedaly vydržet, a tak si dala za cíl najít lék.

Jiný by to vzdal, ona bojovala

Snad skoro každý den ji přepadávaly slabé chvilky, ale řekla si, že se nikdy nevzdá. Hledala svůj smysl života a ptala se sama sebe, jaký smysl mělo to, co se jí stalo. Došla k závěru, že pokud se jí podaří přijít na způsob, jak se může uzdravit, může svými zkušenostmi pomoci mnoha dalším lidem. A přesně toto Renatě dávalo sílu vstávat ráno z postele.

Tři roky trápení

Renata Angelo se navzdory verdiktu lékařů a jejich stanovených diagnóz po třech letech uzdravila. Díky této zkušenosti zjistila, že zdravotnictví funguje jinak než léčitelství a přišla na to, že jestli se chce člověk uzdravit, musí hodně pracovat na svém osobním rozvoji. Mít se rád, změnit staré vzorce myšlení, nezdravé návyky, pozitivně myslet, odpustit jak ostatním, tak sobě, přestat se stresovat… Toto všechno jsou věci mající obrovský vliv na naše zdraví. Bohužel jsou velmi podceňovány.

Během tříletého boje s chronickými bolestmi zad začala dělat práci svých snů – vyučovat osobní a profesní rozvoj na Australské univerzitě, na které tento obor vystudovala. Osobní rozvoj se pro ni stal obrovskou vášní. Renata tvrdí, že jsme tady na této planetě proto, abychom se rozvíjeli.

Renata Kronowetterová1

Co bylo pak?

Po návratu do Čech začala pořádat klasické teambuildingy a outdoory. Později si Renata řekla, že začne pořádat i Firewalking, chůze po žhavém uhlí, aby lidem ukázala, čeho všeho jsou schopní.

V současné době pracuje jako executive a life coach. Pomáhá lidem dosahovat excelentních výsledků ve vztahové oblasti, oblasti kariéry a zdraví. Pracuje s nimi na jejich cílech, vizích, pomáhá jim stanovovat si konkrétní kroky k dosažení svých cílů.

Specializuje se také na již zmíněný firewalking, teambuiling a korporátní vzdělávání. Pořádá semináře po celé světě. Společnosti si Renatu najímají jako školitelku a motivačního spíkra.

Renata se věnuje tématům jako jsou motivace, leadership, dosahování úspěchu, time management, prodej, komunikace, change management a týmová spolupráce.

Renata Kronowetterová je spoluautorkou světového bestselleru Pushing To The Front a knihy Nový začátek, kterou napsala společně s Brianem Tracy, autorem bestselleru Snězte tu žábu! Dále Renata vydala řadu vzdělávacích nahrávek, v časopise Osobní rozvoj má svou pravidelnou rubriku a je častým hostem televizních pořadů.

Kde se s Renatou můžete setkat?

Přijďte na Firewalking s Renatou a pociťte na vlastní kůži, jaké to je projít se po žhavém uhlí.

Opusťte svou komfortní zónu a nenechte si ujít tento transformační zážitek! Zajistěte si své místo včas, těšíme se na vás!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.