Home Osobní rozvoj Nastavte svou mysl tak, že PROJDE I OHNĚM
Nastavte svou mysl tak, že PROJDE I OHNĚM

Nastavte svou mysl tak, že PROJDE I OHNĚM

1.99K
0

Víte, jak silnou máte vůli? Tak silnou, že dokáže překonat i žhavé uhlí! Dokáže překonat všechno.

Nevěříte?  Není na tom ve skutečnosti vůbec nic těžkého. Transformační firewalking je speciální workshop, na kterém se naučíte pracovat s mentálními technikami, které doslova změní váš život. Váš myšlenkový přístup k životu. Dají se potom využít i v dalších oblastech života, přináší obrovskou úlevu od každodenního stresu a nesoustředěnosti či pocitu přehlcenosti vnějším světem. Uklidní vás a dodají vašemu světu řád.

Hranice lidských možností jsou o kousek dál, než si myslíte

Kolikrát si člověk říká, kam až asi sahají lidské možnosti? Nakolik je možno ovlivnit své tělo pouhou myslí a vůlí? Tak právě to se dozvíte na tomto semináři, proberete to do nejmenších detailů a všechno se vám v hlavě poskládá jako zcela logické puzzle. Není v tom žádná magie, je to jen čistá logika.

Nakonec si to budete moci vyzkoušet, budete-li chtít! Jde to? Prolomit karatistické desky nebo se projít po žhavém uhlí nebo po skleněných střepech? Kde tohle vůbec prožijete… to přece není jen tak!

Transformační firewalking je zážitek, který vás naučí změnit myšlenková schémata a nastavení tak, že pocítíte svou vlastní obrovskou vnitřní sílu. Při správném nastavení mysli zvládnete cokoliv. Ale také se čehokoliv můžete zbavit. Strachů, mindráků, fóbií… Necháte za sebou omezující chuchvalce myšlenek a chování, které vám znepříjemňuje život a brání v rozvoji.

Naučíte se praktická cvičení ovládání své mysli, naučíte se relaxační i mentální techniky, které vás přivedou hlouběji k sobě samému. Ke svému zdravému sebevědomí, ke svým skutečným schopnostem. Uvidíte, že hranice možnosti a nemožnosti jsou úplně někde jinde, než si v tuto chvíli myslíte.

Nemyslete a pojďte to zažít! Zažít ten posun vpřed. Kousek, malý nebo velký, jak jen budete chtít, kousek za hranice svých dosavadních možností.

 

S sebou VŠECHNY žabky, blok a tužku. A dobrou náladu!

Do ruky vám bude stačit tužka, blok a žabky. Ty na nohy, ovšem! Staré odulé ropuchy a jedovaté žabky ve vlastní hlavě vezměte klidně také s sebou, hezky je tam společně vypustíme na svobodu. Už ve vás nemají co dělat, protože na tomto workshopu si odpočinete, naladíte se na příjemnou strunu s lidmi podobného ražení a poznáte nové přátele. Věřte, že některá přátelství si odnesete na dlouhou dobu a navždy si odnesete vzpomínky na nezapomenutelné zážitky. Možná právě vy budete mít tu odvahu projít se po žhavém uhlí nebo skleněných střepech a odejdete nezraněni.

 

Odejít nezraněn z každého dne!

Vrcholný zážitek vašeho života vám potom dodá odvahu praktikovat to, co se na Transformačním firewalkingu naučíte, v každém svém všedním dnu. Naučíte se, jaké to je cítit se napojen na svůj vnitřní zdroj, poznáte, jak v praxi pracuje zákon přitažlivosti. Jak myšlenkami měníme své vnímání, realitu, své možnosti. Jak se rozvíjí fyzické možnosti člověka ve chvíli, kdy si začne věřit.

Vyléčíte si stará zranění na duši. Budete umět spolupracovat se svým podvědomím tak, aby šlo s vámi, nikoliv proti vám! Kolikrát si šlapeme po svém štěstí jen díky špatným vzorům z dětství, z partnerství, hnijí v nás staré křivdy a nabývají obludných rozměrů. Pryč s těmito obludnými ropuchami! V lese jim bude líp… a tam také zůstanou. Vy budete ovládat umění odejít nezraněni z každého dalšího dne.

 

Příjemný čas, který využijete sami pro sebe

Takový Transformační firewalking je sice o tom adrenalinovém zážitku projít se po žhavém uhlí, ale odnesete si mnohem víc. Krásný čas strávený vědomou prací sami na sobě, aktivním odpočinkem pro tělo i duši. Naprosté odtržení od starostí všedního dne a soustředěná a zároveň uvolněná práce na přenastavení své mysli vám dokonale osvěží život. Skvělé ubytování, dobrá jídla a přátelský kolektiv bude už jen třešničkou na dortu. Skvělá investice do svého zdraví, do své budoucnosti…

Díky poznání své duše, své podstaty, se naučíte stanovovat si jasné cíle v každé oblasti svého života. Vaše mysl, vyčištěná a pracující ve váš prospěch, vám pak dovolí dokázat všechno, co jen chcete!

A až doma po workshopu odložíte blok, tužku a ošlapané žabky z nohou, bude vám volně a krásně a s radostí vykročíte do nových pracovních i životních dnů, týdnů, roků… A věřte, že prospěch z toho nebudete mít jenom vy, ale z vaší příjemné proměny i vaše okolí.

Tak co myslíte? Zní to lákavě…

 

 

Renata Petříčková

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.