Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Vaše životní poslání

Vaše životní poslání

118
0

Možná jste spíše nihilistou, který nevěří, že má nějaké poslání a že život má nějaký hlubší význam. Skepse k faktu, že máte poslání, nebrání ale jeho poznání.

Hledat vlastní životní poslání lze mnoha způsoby. Některé jsou náročné a některé jednoduché. Vždy je ale potřeba „vyčistit“ nebo „zapomenout“ všechny domnělé životní cíle a poslání, které jsme během života posbírali od našich rodičů, přátel, učitelů, v knížkách či z reklamy. Když naleznete Vaši vlastní jedinečnou odpověď na otázku ‚proč jste tady‘, budete cítit, že ve Vás hluboce rezonuje. Její slova na Vás budou působit zvláštní energií a Vy budete tuto energii cítit, kdykoliv si ji vybavíte.

Objevení Vašeho poslání je velmi důležitým začátkem. Důležitým středem je držet se ho v každodenním životě a pracovat na sobě do fáze, kdy toto poslání naplníte.

Blaze tomu, kdo našel svoje životní poslání a kdo ho naplňuje. Své poslání si uvědomíte, až když už je většinou pozdě.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.