Vše je možné

223
0

Osmdesátiletou Paddy nezastavila smrt manžela, ani počáteční posměch porotců. Víc, než vyhrát soutěž, chtěla ostatním přinést radost a ukázat, co je možné v jakémkoliv věku. Povedlo se to. Dokázala všem, že i přes nepřízeň osudu je možné zvládnout něco, o čem si většina lidí myslí, že je nemožné.

Neuvěřitelným tanečním vystoupením se Paddy podařilo předat druhým lidem poznání, že je třeba v životě prožívat radost, ušlechtilost a krásu, neboť to vše povznáší ducha a sílí tělo. Člověk totiž má a může působit ušlechtile a důstojně v jakémkoliv věku. Paddy přinesla nadšení a radost, kterými nakazila nejen porotu. A nakažlivá radost odhání vždy zcela bezpečně jakékoliv bolesti těla a chmury duše.

Vezměte si z ní příklad. Nejde o věk. Jde především o odvahu a dokázat něco sobě. Dokázat něco ostatním není zas až tak těžké. Ale dokázat něco sobě je  klíčem k úspěchu!

Nemožné neexistuje!

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.