Home Osobní rozvoj Co přinese rok ohnivého Kohouta
Co přinese rok ohnivého Kohouta

Co přinese rok ohnivého Kohouta

400
0

Letos odstartoval nový čínský rok, který se nese ve znamení ohnivého Kohouta (od 28. ledna 2017 až do 15. února 2018). Kohout je silné znamení, které se dokáže prosadit a vyznačuje se rezonující energií. Co přinese do vašich životů a jak vás ovlivní?

Můžete se spolehnout na karmu

Ohnivý Kohout se vyznačuje důstojností a vážností, představuje rozum a zodpovědnost. Toto znamení čínského horoskopu patří k těm nejvíce vytrvalým a stabilním, takže tento rok by měl být klidnější a stabilnější.

Zároveň bude nahrávat splněným slibům, což znamená, že sliby či závazky, které letos uděláte, vás budou provázet tak dlouho, dokud je nesplníte. Mimo to bude během ohnivého Kohouta fungovat mnohonásobně více karma. Všechno špatné se vám vrátí, díky čemuž se však naučíte myslet věci vážně a říkat jen to, co si skutečně myslíte.

Bude se vám na sobě lépe pracovat

Znamení ohnivého Kohouta posiluje sebekontrolu a pevnou vůli. Toho můžete využít k tomu, abyste se zbavili všech svých zlozvyků a návyků, které na sobě nemáte rádi. Zároveň se můžete pustit do nových věcí a projektů, zlepšit svůj osobní i pracovní život. Ať už si dáte letos jakékoliv předsevzetí, bude se vám splňovat mnohem snáze než v předešlých letech. Využijte toho!

Ohnivý Kohout posílí vaši sebedůvěru a odvahu, pomůže vám čelit překážkám i velmi obtížným situacím. Pokud jste se báli postavit se někomu druhému, říct svůj názor, tak nyní strach postupně zmizí.

Musíte opustit svou komfortní zónu

Na znamení ohnivého Kohouta je ale i něco negativního. Kohout bývá občas až příliš konzervativní, což vás může nutit k tomu, že se budete držet dobře známého. Nebude se vám chtít vyjít ze své komfortní zóny. Je důležité, abyste se nenechali omezovat jeho zpátečnickou energií, která by vám akorát bránila v rozletu.

Opuštění komfortní zóny není jednoduché, ale pokud z ní vyjdete, můžete jen získat. Ziskem přitom mohou být peníze, lepší vztah s partnerem, maximální využití osobního potenciálu, zlepšení fyzické či psychické kondice. Cokoliv.

Kohout podpoří vaše nadšení

Pokud se vám podaří Kohouta „přelstít“, tedy nenecháte se ovlivnit jeho konzervativním přístupem, můžete z něj hodně vytěžit. I když se Kohout rád drží svých zajetých kolejí, tak čínský rok se nese také ve znamení ohnivého živlu, který pro změnu podporuje jeho nadšení a vášeň – pro cokoliv.

Jakmile se ponoříte do věcí, které pro vás hodně znamenají, můžete se spolehnout na to, že kombinace znamení Kohouta a ohnivého živlu vám dají sílu k tomu, abyste dosáhli přesně toho, po čem toužíte. Rok ohnivého Kohouta přeje kariérním postupům i důležitým krokům ve vztahu.

Připravte se na velmi intenzivní prožitky

Jelikož ohnivý Kohout umocňuje lidské emoce a pocity, připravte se na obecně velmi intenzivní prožitky, ať už se budou týkat čehokoliv. Dění kolem se vás bude mnohem více dotýkat, proto je důležité být na to připravený, a zároveň se snažit být otevřený, upřímný a snažit se o věcech mluvit tak, jak skutečně jsou.

Pokud například řešíte nějaké problémy v rodině (častým problémem je správná kombinace rodiny s prací), letošní rok je ideální k tomu, abyste napravili staré i nové křivdy. Kohout je velmi rodinným znamením, a tak bude řešení problémů o něco snazší.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.