Home Osobní rozvoj První narozeninová oslava projektu Štrůdl: More Life, less bullshit
První narozeninová oslava projektu Štrůdl: More Life, less bullshit

První narozeninová oslava projektu Štrůdl: More Life, less bullshit

0
0

Když za něčím jdete a dokážete to, pak je důležité své úspěchy oslavit! Přijmout to, že něco dokážete a také podělit se o radost s ostatními.  A my Vám dnes přinášíme pozvánku na oslavu inspirativního projektu Štrůdl, který to dokázal!

Oslavy doprovázené workshopy a hudbou se budou konat na střeše galerie Vanguard v Praze. Tyto ojedinělé prostory se strhujícím výhledem na Prahu se promění v místo, kde si každý z nás bude moci sáhnout do míst svého Já, kde možná nikdy nebyl.

Narozeniny inspirativního projektu Štrůdl nesou podtitul More Life, less bullshit a jak říká zakladatelka akcí Lucie Špaková, na Štrůdlech speakeři i návštěvníci žijí naplno.

„Život máme jen jeden, záleží tedy na nás, jak ho naplníme. Slovo život chápeme jako pozitivní, ultimativní a neopakovatelný zážitek a jedinečnou možnost. A balast je zkrátka balast. Všechno ostatní, čím si zbytečně komplikujeme nebo kazíme život. Typicky třeba přemítání nad tím, co by si o mě kdo mohl myslet. Není to fuk? Nejdůležitější je být ve shodě se sebou samým a se svými vnitřními hodnotami. Pokud mám sám v sobě „hodnotově uklizeno“, mohu začít skutečně žít a prožívat. A to se snažíme na Štrůdlu návštěvníkům odkrýt.“

Na narozeninovou neděli jsou připraveny workshopy na téma:

  • Umění zevlingu,
  • Jak si užít naplno komfortní zónu
  • Jak na erotickou komunikaci
  • Jak na problémy v sexuálním životě se zaměří sexuoložka Gaia Poupětová. „Myslíte si, že v sexu všechno funguje „tak nějak samo od sebe“ a není potřeba se jej učit? Pak je docela dobře možné, že už teď pácháte vztahovou sebevraždu. Společně se podíváme na to, jak předcházet postelové krizi a prakticky si vyzkoušíme takzvané trapnocvičení. Můžete si tak sami na sobě otestovat, kolik rozpaků vyvolá nevinná pryžová pomůcka, když se vám dostane do rukou.,“ říká Gaia Poupětová.

Dalším z těch, kteří se do workshopu zapojí, bude zpěvák Daniel Nekonečný. Ten se snad poprvé v historii objeví na veřejnosti bez ohňostrojů na hlavě a sluncem zalitého oblečení. Rozhodl se, že pouze pro Štrůdl odhodí masku showbusinessu. Přijde se podělit o životní zkušenosti sám za sebe.

Pozvání na akci přijali i zpěvák Tomáš Klus nebo Olga Lounová.

Narozeninová párty Štrůdlu proběhne v neděli 20. srpna od patnácti hodin na střeše galerie Vanguard v Praze.

Moderátoři:
Lucie Špaková
Tomáš Novotný

Více informací na strudluj.cz

 

 

 

 

 

 

Přijďte!  Těšíme se na Vás

tým Já To Dokážu

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.