Svoje hodnoty můžete změnit

Svoje hodnoty můžete změnit

0
0

Nejde o to, jestli je něco špatné nebo dobré. Každé Vaše rozhodnutí, přináší důsledky pro Váš život.
„Jistě znáte lidi, kteří mají desetinásobné příjmy v porovnání s Vámi, a přesto si na začátku roku půjčují, aby mohli zaplatit daň z příjmu. Tito lidé peníze používají na uspokojení jiných hodnot než ti, kteří si pravidelně část příjmů odkládají a přiměřenou část investují.“

Všechno, co v životě děláte, konáte na základě Vašich hodnot

Čím víc peněz máte, tím víc jich vynakládáte za svoje hodnoty. Vnímáte-li jako svoji hodnotu pěkné bydlení, budete do něj investovat tím víc, čím větší množství financí budete mít. Pokud je Vaší hodnotou zdraví, budete si například kupovat zdravější a kvalitnější potraviny. Jestliže je pro Vás důležité vzdělání, Vaše či Vašich dětí, o to víc prostředků do něj budete investovat… Toto chování způsobuje, že buď se Vám peníze rozmnoží, nebo rozkutálejí.

Co je pro Vás důležité

Představte si, že byste mohli dostat 3 miliardy korun. Jedinou podmínkou by bylo, že za pouhou minutu musíte napsat deset věcí, co s těmi penězi uděláte. Co by se objevilo na Vašem seznamu?

Někteří lidé touží po krásném domě, novém autě, chtějí cestovat a užívat si života, koupí si drahé hodinky, přispějí na charitu, investovat…

Svoje hodnoty můžete změnit

Chcete ve svém životě více peněz, dělat to, co Vás baví, toužíte pomáhat svému okolí a zároveň být za svoji práci dobře odměněni? Zamyslete se nad zvolenými hodnotami. Potřebují upravit? Zaměřujete svoji pozornost správným směrem? Skvělým impulsem k odhalení Vašich možností je celodenní trénink Petera Sasína „Inspiruj a prosperuj“. Koná se již 9. září 2017 v Praze.
>>Chci více informací<<

Rozhodnutí je jenom na Vás!

Seminář „Inspiruj a prosperuj“ se blíží. Využijte příležitost a naučte se tajné principy myšlení a strategií bohatých lidí.
Rezervujte si místo → ZDE

 

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.