Home Osobní rozvoj Inspirativní videa Svoboda v každém vztahu

Svoboda v každém vztahu

186
0

Svoboda = harmonický vztah. Svoboda musí být špetkou v každém vztahu – vztahu mezi rodičem a dětmi, zaměstnavatelem a zaměstnanci, ale hlavně partnery. Většina vztahů právě ztroskotává na tom, že si jeden toho druhého moc přivlastňuje a nedovolí mu dýchat, nedává mu tolik potřebnou svobodu.

Často si myslíme, že milujeme, přitom ale pouze otročíme. Chceme, abychom milovali a byli podobně milováni, protože život bez lásky a náklonnosti je prázdný. Velmi často se ale stává, že místo toho, abychom si užívali svobody, kterou pravá láska přináší, jsme její otroci.

Uvědomte si, že láska nikoho nesvazuje a neomezuje. Poskytuje svobodu a volnost, dává prostor k čemukoliv. Když milujete, dávejte opačnému pohlaví plnou volnost si dělat, co se mu chce. Nevyžadujte po něm, aby plnil cokoliv a pokud chce odejít, dejte mu volnost. Jistě, je to náročné naučit se tento nejvyšší druh milování. Poskytnutá volnost může znamenat, že vás partner opustí a budete se s tím muset smířit. Na druhou stranu budete mít jistotu, že vaše snaha a nabízené bohatství lásky nebudou zneužívány. Ti totiž, kteří s vámi budou zůstávat, vás budou opravdově milovat.

Pouze ten, kdo je sám svobodný, a přesto s vámí tráví svůj čas, vás opravdově miluje.

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.