Home Osobní rozvoj Znáte recept na úspěch Petera Krištofoviče?
Znáte recept na úspěch Petera Krištofoviče?

Znáte recept na úspěch Petera Krištofoviče?

0
0

„Lidé se mě často ptají, co musí udělat pro to, aby dosáhli úspěchu nebo vydělávali stejně velké peníze jako milionáři…jenže nelze zkopírovat jakýkoli druh podnikání, protože každý má jinou startovní čáru, rozdílné osobní předpoklady… Přesto věřím, že je důležité předávat podnikatelské znalosti a ukazovat myšlení vedoucí k úspěchu. Mnohem důležitější než talent je práce na sobě, rozvíjení vlastního potenciálu. Pokud chce kdokoli dosáhnout nadprůměru, musí žít jiný než průměrný život…“ (Peter Krištofovič)

Každý člověk chce být úspěšný. Přestože mají lidé o úspěchu rozdílnou představu, bez nadsázky můžeme tvrdit, že většina z nich touží po finančním zabezpečení, harmonických rodinných a partnerských vztazích, být zdravý.

Inspirativním člověkem, který dokázal spojit oslnivý podnikatelský úspěch s vyváženým osobním životem je Peter Krištofovič. Nyní pod značkou Power Days pořádá výjimečné semináře pro všechny, kteří chtějí posunout hranice svých možností, využít vlastní potenciál.

Učte se od nejlepšího

Na světě přednáší celá řada motivačních koučů a spíkrů, ale jen několik se může pochlubit tím, že skutečně čerpá ze své praxe. Většina pouze papouškuje vyčtené poučky. Peter Krištofovič má za sebou dvacet let práce, hledání, omylů, výzev a úspěšných projektů. Vlastní více než 40 firem v pěti státech světa. Angažuje se v charitativních činnostech. Jeho srdeční záležitostí je předávání podnikatelských i osobní zkušeností. Je na něm sympatické, že nechce být na vrcholu sám. Pracuje na tom, aby i jiní lidé žili svůj sen.

Změňte svůj život

Žít znamená učit se. Nikdo z nás nemohl ovlivnit výběr svých rodičů. Dostali jsme po předcích do vínku různé genetické vlohy. Každý si však může vědomě zvolit, kolik úsilí bude věnovat zlepšení svých daností. Semináře, kvalitní literatura a jiné podněty osobního rozvoje stimulují náš mozek. Pomáhají nám v každodenní praxi.

Tip pro Vás

Začněte na sobě pracovat stejně, jako to dělal Peter Krištofovič před 20 lety. Zúčastnil se tehdy motivačního semináře Power Days a koupil si knihu osobního rozvoje. Nezačal ji pouze číst, ale podtrhával v ní zelenou barvou všechno, co potvrzovalo jeho dosavadní znalosti, červenou ty myšlenky, co byly pro něj nové. Díky tomuto cvičení se mu začalo zvyšovat sebevědomí, zlepšovat paměť a pohotovost při učení.

Čím více se budete vzdělávat, nově prožité a načtené myšlenky uvádět do praxe, tím výrazněji se začne měnit Váš život od průměrnosti k jedinečnosti a úspěchu.

 

PS: Petr Krištofovič pořádá poprvé v ČR speciální dvoudenní trénink „Power Days“ pro podnikatele, manažery a živnostníky. Pokud máte zájem se o tomto nejúspěšnějším semináři v Evropě dozvědět více – KLIKNĚTĚ ZDE.

Video o Peteru Krištofoviči

NEWSLETTER

Zajímá Vás osobní rozvoj? 

O inspirativních článcích Vás můžeme informovat prostřednictvím našeho newsletteru. Stačí zadat Vaši emailovou adresu níže.

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.